Основні вимоги, пред'явлені до продукції, що випускається - це високі технічні характеристики і якісні показники, а також зменшення собівартості та збільшення асортименту виробів, які відповідають вимогам основних галузей промисловості.

Сильні сторони нашого підприємства - це знання особливостей українського ринку телекомунікацій, здатність знайти технічне рішення, яке задовольняє вимогам Замовника, гнучкість і мобільність при вирішенні будь-яких завдань.

Основні напрямки

 • pgs 5 18d 600

  Гучний зв'язок на підприємстві призначений для одночасного оповіщення персоналу про стадії виробничого процесу, про зміни умов роботи, про аварійну ситуацію або стихійне лихо.

  Пропоновані системи гучного зв'язку на базі пультів серії ПГС, ИТС забезпечать керівництву підприємства оперативне управління персоналом, контроль технологічного процесу, мінімізацію ризиків і наслідків аварійних ситуацій.

  Особливості, характеристики і функції різних серій пультів наведені у таблиці.

 • ce 100 125 4 400

  Годинниковi системи є важливим елементом інженерних систем для багатьох об'єктів цивільного та військового призначення, таких як промислові організації, банки, метрополітен, вокзал, міська адміністрація, торгові структури, навчальні заклади, лікарні та ін. Вони дозволяють синхронізувати роботу всіх важливих додатків, інформаційних та комплексних систем безпеки, серверних ресурсів і т.д. з точністю до частки секунди.

  Сучасні годинниковiс истеми:

  • забезпечують побудову систем єдиного часу на базі світлодіодних, матричних і електромеханічних годинників з синхронізацією від ПК або GPS;
  • виконують звукове управління персоналом;
  • виконують подачу за розкладом мелодійних дзвінків в навчальному закладі;
  • нагадують правила безпеки або поведінки на території підприємства;
  • включають або відключають за розкладом освітлення, витяжку, кондиціонери та ін.
 • mk025 ac100 hm8 km2x5 300

  Системи звукового оповіщення призначені для транслювання мовних повідомлень у виробничому процесі або тривожних сигналів при виникненні пожежі або інших надзвичайних ситуацій, в одну або кілька зон.

  Системи включають в себе широкий спектр обладнання, здатного вирішувати практично будь-який клас задач.

  До складу системи входять: лінійка трансляційних підсилювачів потужністю 30-600 Вт, лінійка мікрофонних консолей на один або кілька напрямків, а також блоки підсумовування, комутатори, автоінформатори в настільному або стоєчном виконанні, що встановлюються в стандартні 19" шафи.

  На базі даних блоків можна будувати одно- або багатозонні системи, що працюють по аналого-дротовому принципу.

  Крім того, даний комплекс обладнання вирішує завдання:

  • фонового музичного озвучування;
  • подачі службових і рекламних оголошень для торгових закладів в автоматичному або ручному режимі;
  • подачі дзвінків для навчальних закладів;
  • створення інформаційних служб для метро, ​​вокзалів;
  • гучномовного зв'язку для великих підприємств.
 • arch dispetcher 300

  Архіватор мови - програмно-апаратний комплекс, призначений для багатоканального запису аудіоінформації на жорсткий диск ПК (телефонні переговори, радіозв'язок, мікрофонний запис фону приміщення). Випускається з 1996 р. Сертифікація в системі Укрсепро.

  Застосовується в: службах 112, енерго-, нафто-, газо-, авіа-, з/д службах, силових структурах, службах безпеки великих підприємств, фінансових і комерційних структурах.

  Використовується для контролю за критичними по надійності і аварійності технологічними процесами, потенційно конфліктними ситуаціями та лояльністю персоналу.

  Особливості та відмінності архіваторів мови серії МПМ-12, наведені в таблиці.

 • e components 300

  Пропонуємо високоякісні електронні компоненти провідних світових виробників, які незамінні для розробки, виробництва і ремонту різної електронної апаратури.  Завжди в наявності великий асортимент за приємними цінами.

   

 • network equipment 300

  Обладнання VoIP - комплекс з комунікаційних протоколів і технологій, що дозволяє вирішувати завдання голосового зв'язку через локальний або глобальний Інтернет-канал.

  Обладнання VoIP має ряд переваг:

  • доступність всюди, де є мережа Інтернет або інші IP-мережі;
  • можливість підключення прямих номерів незалежно від територіального розташування абонентів;
  • отримання інформації про доступність абонента;
  • просте збільшення кількості абонентів.

  Побудова VoIP системи на базі існуючої мережевої інфраструктури дозволяє економити кошти як на етапі розгортання системи, так і при подальшому обслуговуванні.

Новинки

 • 3013 грн. (Без ПДВ)

  pgs15 100 350

  Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100Ш призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

  ПГС-15-100Ш, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

  Головна особливість моделі ПГС-15-100Ш - робота з дротовою гарнітурою або шоломофоном. У якості мікрофону може використовуватися шумозахищений динамічний мікрофон або ларингофон. Також є режим голосового управління, що дозволяє звільнити руки оператора.

  Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

 • 8358 грн. (Без ПДВ)

  ce 200 150sm 4 4ux 210 300

  Світлодіодні годинник-табло призначені для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  ЧЭ-200/150СМ-4/4УХ-210 має 4-розрядну основну світлову панель з висотою знака 200 мм, а також 2 поля по 2 знаки висотою 150 мм, що використовуються для відображення температури.

  Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (більше 1 року) продовжувати рахунок поточного часу в вимкненому стані.

 • 419 грн. (Без ПДВ)

  opz 01pv 300Оповіщувач звуковий телефонного виклику ОПЗ-01ПВ використовується у виробничих приміщеннях з підвищеним рівнем шуму для звукової та світлової сигналізації про надходження дзвінка.

  Приставка дублювання телефонного виклику може бути використана, якщо телефонний апарат знаходиться поза зоною чутності телефонного дзвінка, тобто в іншому звукоізольованому приміщенні.

  Пристрій має потужний п'єзоелектричний звуковий випромінювач, світлодіодну індикацію і не потребує додаткового джерела живлення.

  Оповіщувач ОПЗ-01ПВ виконаний у корпусі зі ступенем захисту IP54.

 • ЧЕ 210

  Світлодіодний годинник-табло призначений для індикації часу, дати і температури навколишнього середовища. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  Серія ЧЭ-210СР-4XX-110 має 4-розрядну скорочену світлову панель з висотою знака 210 мм. Головна особливість серії - компактний, презентабельний корпус з алюмінієвим профілем по краях світлової панелі, завдяки якій товщина корпусу візуально значно зменшується.

  Годинник може оснащуватися зовнішнім цифровим датчиком температури. Показання часу, дати (а також температури, атмосферного тиску і вологості повітря при наявності відповідних датчиків) виводяться по черзі. Інтервал зміни показань встановлюється користувачем. Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (більше 1 року) продовжувати рахунок поточного часу в вимкненому стані.

 • 5897 грн. (Без ПДВ)

  its-ls-5-10d-300

  Пульт гучномовного зв'язку ИТС-ЛС-5-10д є абонентським комплектом системи зв'язку ИТС-ЛС і може використовуватися у ролі:

  • диспетчерського місця;
  • віддаленого офісного абонента;
  • абонента гучномовної селекторної наради.

  Кількість адресних кнопок - 10.

  В системі ИТС-ЛС сигнал та керуючі команди передаються в цифровому вигляді по локальних мережах або через Інтернет.

  Система ІТС-ЛС завдяки гнучким налаштуванням дозволяє організовувати:

  • технологічний оперативний зв'язок;
  • директорський зв'язок;
  • селекторні наради.
 • 1132 грн. (Без ПДВ)
  mk 35

  Мікрофонна консоль МК-35 призначена для використання в якості абонентського пристрою в системі оперативного двостороннього гучного зв'язку СГС-100.

  МК-35 має мікрофонний підсилювач з вихідним каскадом, призначеним для підключення до блоку комутації БК-35. Також передбачена комутація (вимкнення) трансляційних гучномовців на час проведення оповіщення для запобігання зворотнього акустичного зв'язку.

  Консоль може бути використана при побудові мереж двостороннього гучного зв'язку в місцях, де недоступне мережеве або резервне живлення.

 • 8879 грн. (Без ПДВ)
  kds disp

  Пульт диспетчера КДС-48 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

  На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 48 кнопок виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

 • 2813 грн. (Без ПДВ)
  pgs-5-1m 300

  Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1м призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1м являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

  ПГС-5-1м може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абонента при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6м.

  Пульт ПГС-5-1м є модифікацією ПГС-5-1д, в якій додана можливість використання виносної тангенти і підключення резервного живлення.

  Кількість незалежних каналів (зон) - 1.