При виборі годинника для Вашого підприємства просимо звернути увагу на ключові питання:

  • вибір висоти цифри табло;
  • яскравість світіння;
  • вид виконання табло-годинника;
  • управління годинниковим табло.

Висота знакомісця.

Для прохідних з висотою установки більше 3 м висота знака рекомендована нами повинна бути не менше 200 мм.

Годинники серії ЧЕ-56 ...ЧЕ-125, виконані на базі семисегментних світлодіодних матриць ми не рекомендуємо використовувати у якості фасадних годинників через малу інтенсивність випромінювання. На сонячному світлі такий годинник погано видно.

Завжди необхідно пам'ятати, що годинник є не тільки індикатором часу, дати і температури, але і є прикрасою будівлі. Непропорційно маленький розмір цифр годинника підкреслює цю невідповідність.

У такому випадку їх краще використовувати як елемент інтер'єру не основної частини будівлі (наприклад встановити в отворі вікна збоку, а не по центру фасаду будівлі).

При висоті будівлі 10-12 метрів і вище бажано встановлювати годинникові табло з висотою цифри понад 350 мм.

Яскравість світіння.

Сила світловипромінювання є важливим параметром при виборі марки годинникового табло у разі встановлення його на вулиці, і особливо на сонячній стороні будівлі. При установці на сонячній стороні будівлі рекомендуються використовувати годинники, виготовлені на світлодіодах з силою випромінювання 1-2 cd і вище.

При установці всередині приміщення яскравість світіння грає другорядне значення. Тому в таких умовах перевагу віддають матричним годинникам.

Вид виконання.

Наше підприємство пропонує два варіанти виготовлення годинникового табло:

  • традиційний спосіб виконання годинникового табло. Виконується на базі литого алюмінієвого профілю з пазами для передньої і задньої стінок. Як світлофільтр використовується кольорове акрилове скло, що не б'ється, а ПВХ - на задній стінці. Для підкладки світлодіодного панно внутрішнього годинника використовуються ПВХ, полістирол, а для вуличних годинників застосовується склотекстоліт, тому що на сонці корпус годинника може прогріватися до 70 градусів. Контролер та імпульсний блок живлення встановлюються безпосередньо на підкладку панно. Таким чином виходить монолітна конструкція, яку легко видобути із корпусу годинника, що дає додаткові зручності у разі обслуговування.
  • варіант підвищеної надійності. При використанні годинника в більш екстремальних умовах пропонуємо варіант табло в двохблоковому виконанні:
    1. блок світлового табло-індикатора - це алюмінієвий корпус в якому встановлено тільки панно зі світлодіодами
    2. блок управління БУ-ХХ. Це металевий або пластиковий бокс, встановлюваний всередині будівлі, в якому розміщуються контролер та блок живлення.

Світлове табло з блоком живлення з'єднується багатожильним проводом довжиною до 100 м. Така конструкція значно збільшує надійність і спрощує обслуговування годинникової системи. У блоці управління БУ-ХХ може бути встановлений пульт дистанційного управлінні годинниками ПУ-485.

Управління годинниковим табло.

Для дистанційного керування годинниками призначений пульт ДУ на ІЧ променях або дротовий пульт управління ПУ-485.

Пульт дистанційного керування дозволяє коригувати час і дату, а також змінювати яскравість індикатора та тривалість індикації часу, дати та інших параметрів на відстані до 6-7м.

Дротовий пульт управління ПУ-485 підключається до годинниковго табло по витій парі та може бути віддалений від годинника на відстань до 1,2 км.

Годинником також можна керувати з ПК за по USB порту через перетворювач USB/RS485 на відстані до 1200 м.

 

anketaДля створення особливої конфігурації годинника скористайтеся