pgs-5-1m 300 pgs 5 1 md 300
Варіант з вбудованим
мікрофоном
Варіант з мікрофонною
стійкою на гнучкій шийці

Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1м призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1м являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

ПГС-5-1м може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абонента при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6м.

Пульт ПГС-5-1м є модифікацією ПГС-5-1д, в якій додана можливість використання виносної тангенти і підключення резервного живлення.

ПГС-5-1м виконаний у вигляді моноблока, має вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований електретний мікрофон з круговою діаграмою спрямованості, кнопку управління і забезпечує якісну передачу і прийом мовних повідомлень по двопровідній лінії зв'язку.

Пульт гучномовного зв'язку ПГС-5-1м забезпечує стійкий симплексний гучномовний зв'язок по виділених каналах ліній зв'язку у складі одноканальних або багатоканальних системах зв'язку з абонентами ПГС-3, ПГС-5, ПГС-15, ПГС-10, ПГС-1.

Прилади серії ПГС працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі пристрої з'єднані однією двопровідною лінією зв'язку. Кожен має мікрофон, вбудований або виносний гучномовець, кнопку "Говорити". Всі прилади включені на "прийом" звукового сигналу з лінії зв'язку. Натиснувши клавішу виклику будь-який абонент може зробити повідомлення одночасно для всіх абонентів гучномовної мережі. Після закінчення повідомлення абонент, що говорить, відпускає кнопку "Говорити" і слухає відповідь.

У разі використання виносного мікрофона для переходу в режим "Передача" необхідно натиснути кнопку на корпусі тангенти. Світлодіодний індикатор на корпусі виносної тангенти засвітиться, далі абонент може зробити оповіщення. Після закінчення повідомлення абонент, що говорить, відпускає кнопку і слухає відповідь.

Опціонально передбачено блокування (заборона роботи) основного мікрофона пульта при підключенні виносного мікрофона. Спосіб активації даної функціональності описаний у відповідному керівництві з експлуатації.

Прилади серії ПГС виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

ПГС замінюють і повністю сумісні з більш ранніми версіями систем гучномовного зв'язку (ПГС-10, ПГС-3, УГС-3, УГС-10, ПГС-1к).

Можливості

  • живлення від джерела змінної напруги 220 В;
  • підключення резервного живлення постійного струму напругою 24 В;
  • можливість роботи на одній двопровідній лінії зв'язку до 20 пристроїв;
  • дальність зв'язку може досягати 25 км;
  • наявність системи АРУ;
  • наявність регулювання рівня шумозаглушення;
  • підключення виносної тангенти;
  • незалежна робота трактів передачі від головного мікрофона і виносної тангенти;
  • опціональне блокування основного мікрофона при підключенні виносної тангенти;
  • роздільне регулювання чутливості основного мікрофонного тракту і тракту виносної тангенти.