ai-3

Автоінформатор АИ-3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинці маршруту слідування, а також іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

Головним достоїнством "Автоінформатора АИ-3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, повністю в автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

antena1 600

Сфера застосування: міський транспорт: автобуси, тролейбуси, трамваї, метро, приміські поїзди, а також на екскурсійні маршрути у ролі "Електронного Гіда". Додатково система може попереджати про кишенькових злодіїв, радити бути уважним при виході з транспортного засобу, закликати поступатися пасажирам з дітьми та інвалідам тощо.

Важливо !!! Реклама магазинів, підприємств в заданій точці уздовж маршруту проходження може забезпечить окупність системи протягом 1-2 місяців.

Склад обладнання: "Автоінформатор АИ-3" - це програмно-апаратний комплекс, що складається з блоку автоінформатора АИ-3 із вбудованим модулем GPS і виносної антеною на магнітному тримачі, виносного мікрофона-маніпулятора, карти пам'яті та USB-рідера.

Автоінформатор АИ-3 підключається до штатного підсилювача потужності транспортного засобу. Можлива поставка додаткового блоку підсилювача потужності. У комплекті з автоінформатором поставляється програма для прив'язки зупинок до географічних координат.

 

ai-3 po 450

Програма "Редактор маршрутів"

Програма "Редактор маршрутів" дозволяє на комп'ютері в середовищі Windows створювати і редагувати маршрути, зупинки для маршрутів, а також здійснювати експорт проекту маршрутів на змінний носій - SD карту (для використання в одному або декількох інформаторів зупинок).

Координати зупинки можна задавати через таблицю програми в ручному режимі або більш зручним способом шляхом вибору координат зупинки з використання інтернет online-карт.

При цьому в програмі передбачена можливість вибору провайдера карт зі списку, можливість змінювати масштаб карти, автоматично переносити координати зупинки в таблицю маршрутів. Гнучко, по часу, будувати ідеологію оповіщення про відкриття / закриття дверей, повідомлень назв зупинок. Прив'язувати рекламні повідомлення до об'єктів повз яких проїжджає транспорт. На одну SD карту можна записати всі маршрути міста, а водій самостійно вибирає необхідний маршрут перед поїздкою. Далі система оповіщення працює в автоматичному режимі.

При наявності виносного мікрофона-маніпулятора водій може самостійно зробити оповіщення пасажирам незалежно від автоматичної роботи "Автоінформатора АИ-3".

Характеристики

Максимальна кількість зупинок в маршруті 200
Максимальна кількість маршрутів 9999 *
Підтримувані частоти дискретизації треків, Гц 6000, 8000, 16000, 22050, 44100
Підтримувана розрядність треків, біт 8, 16
Формат звукових файлів WAV (WindowsPCM)
Максимальний обсяг SD карти пам'яті, Гб 16
Рівень сигналу на лінійному виході, мВ 750
Вихідний опір лінійного виходу на частоті 1000 Гц, Ом 75
Тип лінійного виходу диференційний
Живлення 9-28 В Постійний струм
Споживана потужність Вт, не більше 20