Ядром системи є мікшерний пульт ПМ-8, що дозволяє підключити до 8 мікрофонних пультів учасників наради до одного блоку. Сигнал з виходу ПМ-8 проходить через пригнічувач зворотнього акустичного зв'язку і через трансляційний підсилювач подається на гучномовці.

Дана конфігурація є найбільш бюждетною системою озвучування конференційного залу.

Мікрофонна консоль Shure SM-390 окремим мікрофонним кабелем з'єднується з мікшерним пультом ПМ-8. Живлення мікрофонів здійснюється по сигнальному кабелю. Учасник наради натискає кнопку мікрофона і говорить. При цьому світиться світлодіодне кільце відповідного мікрофона.

Перевагою даних мікрофонів є наявність мікрофонної головки з суперкардіоїдною характеристикою спрямованості, що позитивно впливає на зменшення зворотнього акустичного зв'язку в приміщенні.

Підстроювання рівня сигналу і темброве забарвлення сигналу здійснюється для кожного мікрофона окремо в кожному каналі ПМ-8.

Наявність в конфігурації системи пригнічувача зворотнього акустичного зв'язку дозволяє автоматично регулювати темброве забарвлення підсилюваного сигналу, що полегшує налаштування системи.

Склад апаратури:

  • мікрофонна консоль Shure SM-390 або аналогічна;
  • трансляційний підсилювач АС-100 або інший, відповідний по потужності;
  • пригнічувач зворотнього акустичного зв'язку FBQ-1000 або аналогічний;
  • гучномовці за кількістю і потужністю необхідні для озвучування даного приміщення.

Номінальна потужність підсилювача визначається сумарною потужністю всіх гучномовців в системі.

Схема побудови конференц-системи на 8 мікрофонів на базі мікшерного пульта ПМ-8 представлена ​​на малюнку:

conf pm 8 as 100 cu 420 sm 390 300