Основні вимоги, пред'явлені до продукції, що випускається - це високі технічні характеристики і якісні показники, а також зменшення собівартості та збільшення асортименту виробів, які відповідають вимогам основних галузей промисловості.

Сильні сторони нашого підприємства - це знання особливостей українського ринку телекомунікацій, здатність знайти технічне рішення, яке задовольняє вимогам Замовника, гнучкість і мобільність при вирішенні будь-яких завдань.

Основні напрямки

 • pgd

  Гучний зв'язок на підприємстві призначений для одночасного оповіщення персоналу про стадії виробничого процесу, про зміни умов роботи, про аварійну ситуацію або стихійне лихо.

  Пропоновані системи гучного зв'язку на базі пультів серії ПГС, ИТС забезпечать керівництву підприємства оперативне управління персоналом, контроль технологічного процесу, мінімізацію ризиків і наслідків аварійних ситуацій.

  Особливості, характеристики і функції різних серій пультів наведені у таблиці.

 • ce 100 125 4 400

  Годинниковi системи є важливим елементом інженерних систем для багатьох об'єктів цивільного та військового призначення, таких як промислові організації, банки, метрополітен, вокзал, міська адміністрація, торгові структури, навчальні заклади, лікарні та ін. Вони дозволяють синхронізувати роботу всіх важливих додатків, інформаційних та комплексних систем безпеки, серверних ресурсів і т.д. з точністю до частки секунди.

  Сучасні годинниковi системи:

  • забезпечують побудову систем єдиного часу на базі світлодіодних, матричних і електромеханічних годинників з синхронізацією від ПК або GPS;
  • виконують звукове управління персоналом;
  • виконують подачу за розкладом мелодійних дзвінків в навчальному закладі;
  • нагадують правила безпеки або поведінки на території підприємства;
  • вмикають або вимикають за розкладом освітлення, витяжку, кондиціонери та ін.
 • mk025 ac100 hm8 km2x5 300

  Системи звукового оповіщення призначені для транслювання мовних повідомлень у виробничому процесі або тривожних сигналів при виникненні пожежі або інших надзвичайних ситуацій, в одну або кілька зон.

  Системи включають в себе широкий спектр обладнання, здатного вирішувати практично будь-який клас задач.

  До складу системи входять: лінійка трансляційних підсилювачів потужністю 30-600 Вт, лінійка мікрофонних консолей на один або декілька напрямків, а також блоки підсумовування, комутатори, автоінформатори в настільному або стоєчном виконанні, що встановлюються в стандартні 19" шафи.

  На базі даних блоків можна будувати одно- або багатозонні системи, що працюють по аналого-дротовому принципу.

  Крім того, даний комплекс обладнання вирішує завдання:

  • фонового музичного озвучування;
  • подачі службових і рекламних оголошень для торгових закладів в автоматичному або ручному режимі;
  • подачі дзвінків для навчальних закладів;
  • створення інформаційних служб для метро, ​​вокзалів;
  • гучномовного зв'язку для великих підприємств.
 • arch dispetcher 300

  Архіватор мови - програмно-апаратний комплекс, призначений для багатоканального запису аудіоінформації на жорсткий диск ПК (телефонні переговори, радіозв'язок, мікрофонний запис фону приміщення). Випускається з 1996 р. Сертифікація в системі Укрсепро.

  Застосовується в: службах 112, енерго-, нафто-, газо-, авіа-, з/д службах, силових структурах, службах безпеки великих підприємств, фінансових і комерційних структурах.

  Використовується для контролю за критичними по надійності і аварійності технологічними процесами, потенційно конфліктними ситуаціями та лояльністю персоналу.

  Особливості та відмінності архіваторів мови серії МПМ-12, наведені в таблиці.

 • e components 300

  Пропонуємо високоякісні електронні компоненти провідних світових виробників, які незамінні для розробки, виробництва і ремонту різної електронної апаратури.  Завжди в наявності великий асортимент за приємними цінами.

   

 • network equipment 300

  Обладнання VoIP - комплекс з комунікаційних протоколів і технологій, що дозволяє вирішувати завдання голосового зв'язку через локальний або глобальний Інтернет-канал.

  Обладнання VoIP має ряд переваг:

  • доступність всюди, де є мережа Інтернет або інші IP-мережі;
  • можливість підключення прямих номерів незалежно від територіального розташування абонентів;
  • отримання інформації про доступність абонента;
  • просте збільшення кількості абонентів.

  Побудова VoIP системи на базі існуючої мережевої інфраструктури дозволяє економити кошти як на етапі розгортання системи, так і при подальшому обслуговуванні.

  Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

Новинки

 • 9429 грн. (Без ПДВ)
  ac-210prm

  Професійний трансляційний підсилювач АС-210PRM призначений для організації місцевого радіомовлення (оповіщення) на промислових підприємствах, об'єктах торгівлі, освіти, охорони здоров'я і т.п.

  Відмінною особливістю є вбудований 5-зонний комутатор навантажень, універсальна MP3 / USB / FM / Bluetooth панель, 4-канальний мікшер з 2-рівневим пріоритетом входів.

  Силові виходи для підключення гучномовців за замовчуванням мають вихідну напругу 100 В. Вентилятор охолодження з адаптивною частотою обертання.

  Номінальна вихідна потужність - 210 Вт.

  4 входи: 1-й і 2-й - мікрофонні, 3-й - мікрофонний / універсальний, 4-й - лінійний.

 • 7698 грн. (Без ПДВ)
  mig 32 300

  УПЧС MIG-32 - сучасна годинникова станція, яка прийшла на заміну УПЧС "МИГ", відрізняється можливістю настройки всіх параметрів за допомогою веб-інтерфейсу. Має широкі можливості синхронізації часу від декількох джерел - ПК, NTP-сервера або GPS-синхронізатора.

  Станція має 2 канали управління вторинними електромеханічними годинниками (класу "М" і "ЧЭВ-ТРС"), а також 2 канали управління зовнішніми навантаженнями за розкладом за допомогою реле.

  УПЧС дозволяє синхронізувати вторинні електронні годинники серії ЧЭВ-ХХХ.

  MIG-32 у відповідний модифікації також дозволяє здійснювати звукове сповіщення за розкладом, використовуючи аудіофайли, що зберігаються на SD-карті. Додавання і заміна аудіозаписів здійснюється за допомогою доступу до вбудованого FTP-сервера.

 • ce 200 150sm 4 4ux 210 300

  Універсальне електронне табло призначене для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість.

  Відмітна особливість табло серії ЭУТ-ХХХ - настройка всіх параметрів і режимів відображення за допомогою веб-інтерфейсу (Ethernet порт). Залежно від модифікації, додатково може бути організовано управління 4-ма реле за розкладом на тиждень.

  Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  ЭУТ-200/200СМ-4/4УХ-210 має 4-розрядну 2-рядну світлову панель з висотою знака 200 мм.

  Табло оснащене батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • 5628 грн. (Без ПДВ)
  ars 3.3 300

  Автоінформатор ARS-3.3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинку маршруту слідування, а також донесення іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

  Головною перевагою "Автоінформатора ARS-3.3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, у повністю автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

 • 4759 грн. (Без ПДВ)
  ce 175uk 4ux 300

  Світлодіодний годинник-табло призначений для індикації часу, дати і температури навколишнього середовища. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  Серія ЧЭ-175СК-4XX-110 має 4-розрядну скорочену світлову панель з висотою знака 175 мм. Головна особливість серії - компактний корпус із фрезерованої алюмінієвої композитної панелі (АКП), що має високу міцність і малу вагу.

  Годинник може оснащуватися зовнішнім цифровим датчиком температури. Показання часу, дати (а також температури, атмосферного тиску і вологості повітря при наявності відповідних датчиків) виводяться по черзі. Інтервал зміни показань встановлюється користувачем. Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • opz 01pv 300Оповіщувач звуковий телефонного виклику ОПЗ-01ПВ використовується у виробничих приміщеннях з підвищеним рівнем шуму для звукової та світлової сигналізації про надходження дзвінка.

  Приставка дублювання телефонного виклику може бути використана, якщо телефонний апарат знаходиться поза зоною чутності телефонного дзвінка, тобто в іншому звукоізольованому приміщенні.

  Пристрій має потужний п'єзоелектричний звуковий випромінювач, світлодіодну індикацію і не потребує додаткового джерела живлення.

  Оповіщувач ОПЗ-01ПВ виконаний у корпусі зі ступенем захисту IP54.