Основні вимоги, пред'явлені до продукції, що випускається - це високі технічні характеристики і якісні показники, а також зменшення собівартості та збільшення асортименту виробів, які відповідають вимогам основних галузей промисловості.

Сильні сторони нашого підприємства - це знання особливостей українського ринку телекомунікацій, здатність знайти технічне рішення, яке задовольняє вимогам Замовника, гнучкість і мобільність при вирішенні будь-яких завдань.

Основні напрямки

 • pgd

  Гучний зв'язок на підприємстві призначений для одночасного оповіщення персоналу про стадії виробничого процесу, про зміни умов роботи, про аварійну ситуацію або стихійне лихо.

  Пропоновані системи гучного зв'язку на базі пультів серії ПГС, ИТС забезпечать керівництву підприємства оперативне управління персоналом, контроль технологічного процесу, мінімізацію ризиків і наслідків аварійних ситуацій.

  Особливості, характеристики і функції різних серій пультів наведені у таблиці.

 • ce 100 125 4 400

  Годинниковi системи є важливим елементом інженерних систем для багатьох об'єктів цивільного та військового призначення, таких як промислові організації, банки, метрополітен, вокзал, міська адміністрація, торгові структури, навчальні заклади, лікарні та ін. Вони дозволяють синхронізувати роботу всіх важливих додатків, інформаційних та комплексних систем безпеки, серверних ресурсів і т.д. з точністю до частки секунди.

  Сучасні годинниковi системи:

  • забезпечують побудову систем єдиного часу на базі світлодіодних, матричних і електромеханічних годинників з синхронізацією від ПК або GPS;
  • виконують звукове управління персоналом;
  • виконують подачу за розкладом мелодійних дзвінків в навчальному закладі;
  • нагадують правила безпеки або поведінки на території підприємства;
  • включають або відключають за розкладом освітлення, витяжку, кондиціонери та ін.
 • mk025 ac100 hm8 km2x5 300

  Системи звукового оповіщення призначені для транслювання мовних повідомлень у виробничому процесі або тривожних сигналів при виникненні пожежі або інших надзвичайних ситуацій, в одну або кілька зон.

  Системи включають в себе широкий спектр обладнання, здатного вирішувати практично будь-який клас задач.

  До складу системи входять: лінійка трансляційних підсилювачів потужністю 30-600 Вт, лінійка мікрофонних консолей на один або декілька напрямків, а також блоки підсумовування, комутатори, автоінформатори в настільному або стоєчном виконанні, що встановлюються в стандартні 19" шафи.

  На базі даних блоків можна будувати одно- або багатозонні системи, що працюють по аналого-дротовому принципу.

  Крім того, даний комплекс обладнання вирішує завдання:

  • фонового музичного озвучування;
  • подачі службових і рекламних оголошень для торгових закладів в автоматичному або ручному режимі;
  • подачі дзвінків для навчальних закладів;
  • створення інформаційних служб для метро, ​​вокзалів;
  • гучномовного зв'язку для великих підприємств.
 • arch dispetcher 300

  Архіватор мови - програмно-апаратний комплекс, призначений для багатоканального запису аудіоінформації на жорсткий диск ПК (телефонні переговори, радіозв'язок, мікрофонний запис фону приміщення). Випускається з 1996 р. Сертифікація в системі Укрсепро.

  Застосовується в: службах 112, енерго-, нафто-, газо-, авіа-, з/д службах, силових структурах, службах безпеки великих підприємств, фінансових і комерційних структурах.

  Використовується для контролю за критичними по надійності і аварійності технологічними процесами, потенційно конфліктними ситуаціями та лояльністю персоналу.

  Особливості та відмінності архіваторів мови серії МПМ-12, наведені в таблиці.

 • e components 300

  Пропонуємо високоякісні електронні компоненти провідних світових виробників, які незамінні для розробки, виробництва і ремонту різної електронної апаратури.  Завжди в наявності великий асортимент за приємними цінами.

   

 • network equipment 300

  Обладнання VoIP - комплекс з комунікаційних протоколів і технологій, що дозволяє вирішувати завдання голосового зв'язку через локальний або глобальний Інтернет-канал.

  Обладнання VoIP має ряд переваг:

  • доступність всюди, де є мережа Інтернет або інші IP-мережі;
  • можливість підключення прямих номерів незалежно від територіального розташування абонентів;
  • отримання інформації про доступність абоненти;
  • просте збільшення кількості абонентів.

  Побудова VoIP системи на базі існуючої мережевої інфраструктури дозволяє економити кошти як на етапі розгортання системи, так і при подальшому обслуговуванні.

  Обладнання має сертифікат від ХНЦС.

Новинки

 • 7926 грн. (Без ПДВ)
  ac-210prm

  Професійний трансляційний підсилювач АС-210PRM призначений для організації місцевого радіомовлення (оповіщення) на промислових підприємствах, об'єктах торгівлі, освіти, охорони здоров'я і т.п.

  Відмінною особливістю є вбудований 5-зонний комутатор навантажень, універсальна MP3 / USB / FM / Bluetooth панель, 4-канальний мікшер з 2-рівневим пріоритетом входів.

  Силові виходи для підключення гучномовців за замовчуванням мають вихідну напругу 100 В. Вентилятор охолодження з адаптивною частотою обертання.

  Номінальна вихідна потужність - 210 Вт.

  4 входи: 1-й і 2-й - мікрофонні, 3-й - мікрофонний / універсальний, 4-й - лінійний.

 • 6470 грн. (Без ПДВ)
  mig 32 300

  УПЧС MIG-32 - сучасна годинникова станція, яка прийшла на заміну УПЧС "МИГ", відрізняється можливістю настройки всіх параметрів за допомогою веб-інтерфейсу. Має широкі можливості синхронізації часу від декількох джерел - ПК, NTP-сервера або GPS-синхронізатора.

  Станція має 2 канали управління вторинними електромеханічними годинниками (класу "М" і "ЧЭВ-ТРС"), а також 2 канали управління зовнішніми навантаженнями за розкладом за допомогою реле.

  УПЧС дозволяє синхронізувати вторинні електронні годинники серії ЧЭВ-ХХХ.

  MIG-32 у відповідний модифікації також дозволяє здійснювати звукове сповіщення за розкладом, використовуючи аудіофайли, що зберігаються на SD-карті. Додавання і заміна аудіозаписів здійснюється за допомогою доступу до вбудованого FTP-сервера.

 • ce 200 150sm 4 4ux 210 300

  Універсальне електронне табло призначене для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість.

  Відмітна особливість табло серії ЭУТ-ХХХ - настройка всіх параметрів і режимів відображення за допомогою веб-інтерфейсу (Ethernet порт). Залежно від модифікації, додатково може бути організовано управління 4-ма реле за розкладом на тиждень.

  Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  ЭУТ-200/200СМ-4/4УХ-210 має 4-розрядну 2-рядну світлову панель з висотою знака 200 мм.

  Табло оснащене батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • 0 грн. (Без ПДВ)
  ars 3.3 300

  Автоінформатор ARS-3.3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинку маршруту слідування, а також донесення іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

  Головною перевагою "Автоінформатора ARS-3.3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, у повністю автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

 • 4774 грн. (Без ПДВ)

  ce 175uk 4ux 300

  Світлодіодний годинник-табло призначений для індикації часу, дати і температури навколишнього середовища. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  Серія ЧЭ-175СК-4XX-110 має 4-розрядну скорочену світлову панель з висотою знака 175 мм. Головна особливість серії - компактний корпус із фрезерованої алюмінієвої композитної панелі (АКП), що має високу міцність і малу вагу.

  Годинник може оснащуватися зовнішнім цифровим датчиком температури. Показання часу, дати (а також температури, атмосферного тиску і вологості повітря при наявності відповідних датчиків) виводяться по черзі. Інтервал зміни показань встановлюється користувачем. Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • 4668 грн. (Без ПДВ)

  ups 24v 35w 300Джерело безперебійного живлення призначене для забезпечення безперервної роботи системи КДС "Дозор" та інших пристроїв.

  Залежно від модифікації, ДБЖ забезпечує вихідну напругу 12 або 24 В постійного струму, доступний вибір потужності модулі живлення та наявності акумуляторної батареї.

  Джерело виконане на базі настінної металевої шафи, пофарбованої порошковою фарбою. На знімній панелі змонтований модуль живлення, а на дні шафи - акумулятори. Ступінь захисту - IP54.

 • its-ls-5-40d-300

  Пульт гучномовного зв'язку ИТС-ЛС-5-40д є абонентським комплектом системи зв'язку ИТС-ЛС і може використовуватися у ролі:

  • диспетчерського місця;
  • віддаленого офісного абоненти;
  • абоненти гучномовної селекторної наради.

  Кількість адресних кнопок - 40.

  В системі ИТС-ЛС сигнал та керуючі команди передаються в цифровому вигляді по локальних мережах або через Інтернет.

  Система ІТС-ЛС завдяки гнучким налаштуванням дозволяє організовувати:

  • технологічний оперативний зв'язок;
  • директорський зв'язок;
  • селекторні наради.
 • 3261 грн. (Без ПДВ)

  pgs15 100 350

  Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100Ш призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

  ПГС-15-100Ш, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

  Головна особливість моделі ПГС-15-100Ш - робота з дротовою гарнітурою або шоломофоном. У якості мікрофону може використовуватися шумозахищений динамічний мікрофон або ларингофон. Також є режим голосового управління, що дозволяє звільнити руки оператора.

  Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

 • 8867 грн. (Без ПДВ)

  ce 200 150sm 4 4ux 210 300

  Світлодіодні годинник-табло призначені для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  ЧЭ-200/150СМ-4/4УХ-210 має 4-розрядну основну світлову панель з висотою знака 200 мм, а також 2 поля по 2 знаки висотою 150 мм, що використовуються для відображення температури.

  Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • ce 200 150sm 4 6uz 210 300

  Світлодіодні годинник-табло призначені для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  ЧЭ-200/150СМ-4/6УХ-210 має 4-розрядну основну світлову панель з висотою знака 200 мм, а також 2 поля по 3 знаки висотою 150 мм, що використовуються для відображення температури та тиску.

  Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • opz 01pv 300Оповіщувач звуковий телефонного виклику ОПЗ-01ПВ використовується у виробничих приміщеннях з підвищеним рівнем шуму для звукової та світлової сигналізації про надходження дзвінка.

  Приставка дублювання телефонного виклику може бути використана, якщо телефонний апарат знаходиться поза зоною чутності телефонного дзвінка, тобто в іншому звукоізольованому приміщенні.

  Пристрій має потужний п'єзоелектричний звуковий випромінювач, світлодіодну індикацію і не потребує додаткового джерела живлення.

  Оповіщувач ОПЗ-01ПВ виконаний у корпусі зі ступенем захисту IP54.

 • 7617 грн. (Без ПДВ)
  ЧЕ 210

  Світлодіодний годинник-табло призначений для індикації часу, дати і температури навколишнього середовища. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

  Серія ЧЭ-210СР-4XX-110 має 4-розрядну скорочену світлову панель з висотою знака 210 мм. Головна особливість серії - компактний, презентабельний корпус з алюмінієвим профілем по краях світлової панелі, завдяки якій товщина корпусу візуально значно зменшується.

  Годинник може оснащуватися зовнішнім цифровим датчиком температури. Показання часу, дати (а також температури, атмосферного тиску і вологості повітря при наявності відповідних датчиків) виводяться по черзі. Інтервал зміни показань встановлюється користувачем. Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

 • 1201 грн. (Без ПДВ)
  mk 35

  Мікрофонна консоль МК-35 призначена для використання в якості абонентського пристрою в системі оперативного двостороннього гучного зв'язку СГС-100.

  МК-35 має мікрофонний підсилювач з вихідним каскадом, призначеним для підключення до блоку комутації БК-35. Також передбачена комутація (вимкнення) трансляційних гучномовців на час проведення оповіщення для запобігання зворотнього акустичного зв'язку.

  Консоль може бути використана при побудові мереж двостороннього гучного зв'язку в місцях, де недоступне мережеве або резервне живлення.

 • 8699 грн. (Без ПДВ)

  as ls 100d 300

  Призначений для організації місцевого радіомовлення (оповіщення) на промислових підприємствах, об'єктах торгівлі, освіти, охорони здоров'я і т. д. Відмінною особливістю є вбудований конвертер системи ИТС-ЛС, що дозволяє мінімізувати обсяг обладнання для створення системи оповіщення, а також підвищити її рівень надійності і економічності.

  Вихідний каскад працює в режимі "D", чим досягається високий ККД. Використовується пасивне охолодження, відсутність вентилятора позитивно позначається на надійності пристрою. Застосовано імпульсне джерело живлення, що дозволило значно скоротити габарити і вагу підсилювача. У ролі резервного живлення може використовуватися джерело постійного струму напругою 24 В.

  Є ідеальним вибором для великих виробничих підприємств, парків та інших об'єктів, на яких актуально гнучке розподілене оповіщення.

  Номінальна вихідна потужність - 100 Вт.

  3 входи: 1-й - мікрофонний, 2-й - мікрофонний/симетричний лінійний, 3-й - вбудований конвертер ИТС-ЛС.

  3 виходи: 30 В (1 фідер), 100 В (1 фідер), 120 В (1 фідер).