2652 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 100

Переговорний пристрій ПГС-1-100 розроблено для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього симплексного зв'язку типу ПГС, а також для побудови систем зв'язку в рухомому транспорті. Це спеціальні автомобілі газового господарства, різних ремонтних бригад, а також реалізація зв'язку "водій-пасажир" в автобусах, електропоїздах, поїздах метрополітену.

Прилади серії ПГС працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі пристрої з'єднані однією двопровідною лінією зв'язку. Кожен має мікрофон, вбудований або виносний гучномовець, кнопку "Говорити". Всі прилади включені на "прийом" звукового сигналу з лінії зв'язку. Натиснувши клавішу виклику будь-який абонент може зробити повідомлення одночасно для всіх абонентів гучномовної мережі. Після закінчення повідомлення абонент, що говорить, відпускає кнопку "Говорити" і слухає відповідь.

Прилади серії ПГС виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

ПГС замінюють і повністю сумісні з більш ранніми версіями систем гучномовного зв'язку (ПГС-10, ПГС-3, УГС-3, УГС-10, ПГС-1к).

ПГС-1 виконаний в металевому корпусі з кнопкою виклику та електретним високочутливим мікрофоном. Наявність автоматичного регулювання посилення і регулювання рівня порога шумозаглушення забезпечує відмінний зв'язок між абонентами системи незалежно від якості з'єднувальної лінії.

Можливість установки на одній двопровідній лінії зв'язку протяжністю до декількох кілометрів - до 20 пристроїв ПГС-1 і використання у ролі живлення 12 В, дозволяє створювати технологічні системи зв'язку в сирих приміщеннях, підвалах, складах де використання напруги 220 В заборонено.