2926 грн. (Без ПДВ)
pgs15 100 350

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100 призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-100, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Прилади серії ПГС працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі пристрої з'єднані однією двопровідною лінією зв'язку. Кожен має мікрофон, вбудований або виносний гучномовець, кнопку "Говорити". Всі прилади включені на "прийом" звукового сигналу з лінії зв'язку. Натиснувши клавішу виклику будь-який абонент може зробити повідомлення одночасно для всіх абонентів гучномовної мережі. Після закінчення повідомлення абонент, що говорить, відпускає кнопку "Говорити" і слухає відповідь.

Прилади серії ПГС виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

ПГС замінюють і повністю сумісні з більш ранніми версіями систем гучномовного зв'язку (ПГС-10, ПГС-3, УГС-3, УГС-10, ПГС-1к).

Пульти серії мають вбудований 20 Вт трансляційний підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній трансляційний рупорний гучномовець або акустичну систему одну або кілька із загальною потужністю не більше 15-20 Вт.

Виконання:

Пульти серії ПГС-15-100 виконані в металевому вандалозахищеному корпусі, пофарбованому порошковою фарбою, стійкою до агресивного середовища.

Пульти серії ПГС-15 можуть поставлятися з високочутливим електретним мікрофоном (ПГС-15-100), з менш чутливим електродинамічним мікрофоном (ПГС-15-110) або з виносним віднімаючим мікрофоном (ПГС-15-120), що дає можливість використовувати їх в місцях з різним рівнем шуму. А наявність автоматичного регулювання посилення і регулювання рівня порога шумозаглушення забезпечує стійкий якісний зв'язок між абонентими системи незалежно від якості і довжини з'єднувальної лінії.