3996 грн. (Без ПДВ)
pgs15 100 350

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100Ш призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-100Ш, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Прилади серії ПГС виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

ПГС замінюють і повністю сумісні з більш ранніми версіями систем гучномовного зв'язку (ПГС-10, ПГС-3, УГС-3, УГС-10, ПГС-1к).

Головна особливість моделі ПГС-15-100Ш - робота з дротовою гарнітурою або шоломофоном. У якості мікрофону може використовуватися шумозахищений динамічний мікрофон або ларингофон. Також є режим голосового управління, що дозволяє звільнити руки оператора.

Пульти серії ПГС-15-100Ш виконані в металевому вандалозахищеному корпусі, пофарбованому порошковою фарбою, стійкою до агресивного середовища.

Принцип роботи:

У початковому стані ПГС знаходиться в режимі очікування вхідного сигналу.

Кнопка з фіксацією «VOX ENABLE» призначена для активації режиму голосового управління. Натиснутий її стан відповідає світінню індикатора «VOX ENABLED». Даний режим дозволяє працювати в симплексному режимі по 2-дротовій лінії зв'язку, не вдаючись до натиснення і утримування кнопки передачі «TALK». Для передачі голосового повідомлення необхідно чітко промовляти його в мікрофон (ларингофон). Спрацювання голосового детектора можна спостерігати за допомогою індикатора «VOX ACTIVE». Ознакою передачі сигналу в лінію є світіння індикатора «TRANSMITTER ACTIVE»

Для виходу з режиму голосового управління необхідно повторно натиснути кнопку «VOX ENABLE».

Кнопка «TALK» призначена для перемикання ПГС в режим передачі. Для передачі голосового повідомлення необхідно натиснути і утримувати кнопку. Щоб почути відповідь - відпустити кнопку.

У симплексному режимі неможлива одночасна передача і прийом сигналу, а також неможливо організувати перебій сигналу, що приймається, при передачі, що вже почалася. Однак, наявний опціональний режим пріоритету вхідного сигналу дозволяє зменшити ймовірність виникнення колізії.

Режим пріоритету вмикається шляхом установки перемички JP1 на друкованій платі пристрою. Світіння індикатору «RECEIVER ACTIVE» означає наявність вхідного сигналу і неможливість переходу на передачу в даний момент часу.

Оперативний регулятор гучності змінює коефіцієнт посилення приймального тракту і не впливає на чутливість мікрофонного тракту.