4198 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-1d 300

Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1д призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1д являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

ПГС-5-1д може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абонента при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6у.

ПГС-5-1д виконаний у вигляді моноблока, має вбудований 5 Вт підсилювач потужності, електретний мікрофон на гнучкій шийці з круговою діаграмою спрямованості, кнопку управління і забезпечує якісну передачу і прийом мовних повідомлень по двопровідній лінії зв'язку.

Пульт гучномовного зв'язку ПГС-5-1д забезпечує стійкий симплексний гучномовний зв'язок по виділених каналах ліній зв'язку у складі одноканальних або багатоканальних системах зв'язку з абонентами ПГС-3, ПГС-5, ПГС-15, ПГС-10, ПГС-1.

Прилади серії ПГС працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі пристрої з'єднані однією двопровідною лінією зв'язку. Кожен має мікрофон, вбудований або виносний гучномовець, кнопку "Говорити". Всі прилади включені на "прийом" звукового сигналу з лінії зв'язку. Натиснувши клавішу виклику будь-який абонент може зробити повідомлення одночасно для всіх абонентів гучномовної мережі. Після закінчення повідомлення абонент, що говорить, відпускає кнопку "Говорити" і слухає відповідь.

Прилади серії ПГС виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

ПГС замінюють і повністю сумісні з більш ранніми версіями систем гучномовного зв'язку (ПГС-10, ПГС-3, УГС-3, УГС-10, ПГС-1к).