Система селекторного зв'язку СДС-32 забезпечує керівнику максимальну економію часу та високу ефективність в управлінні підприємством, підрозділами військової частини, комерційною структурою будь-якого рівня.

Селекторні наради, планерки, летючки стали невід'ємною частиною процесу оперативного аналізу інформації, прийняття ефективних рішень, а також засобом контролю за виконанням прийнятих рішень і поточних питань життєзабезпечення виробництва. Для керівника дуже важлива наявність можливості включення абонента в селектор, незалежно від завантаженості внутрішніх телефонних ліній. Тому система СДС-32 повністю автономна і націлена на потреби керівника.

Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

Переваги системи селекторного зв'язку СДС-32:

  • реалізація концепції "вільні руки" позбавила керівника від необхідності знімати трубку, набирати номер, натискати клавіші і т.п. в процесі сеансу зв'язку;
  • наявність в системі пріоритетів забезпечує керівнику можливість реалізації перебою, що дозволяє в будь-який момент часу переривати виступ будь-якого учасника - вставляти свої репліки і віддавати негайні оперативні розпорядження, що дуже зручно для ведення виробничих нарад;
  • оперативне підключення/відключення необхідних абонентів в селектор, що проводиться;
  • повна конференція (циркулярний виклик) дозволяє проводити наради без витрат часу на збір всіх співробітників;
  • миттєве з'єднання з потрібним абонентом забезпечує оперативну передачу інформації в обох напрямках, економлячи тим самим масу часу;
  • придушення фонових шумів в паузах розмови робить зв'язок чистіше і знижує стомлюваність учасників переговорів;
  • можливість в режимі реального часу збирати на аудіоконференцію велику кількість абонентів без підключення до ліній офісної АТС, що дозволяє проводити переговори в необхідному складі незалежно від завантаженості внутрішніх телефонних ліній.
 sds 32

До складу системи входить центральний пульт керівника СДС-3-16 / СДС-3-32 на 16/32 абоненти і абонентський комплект СДС-1д.

Центральний пульт з усіма абонентськими комплектами СДС-1д з'єднується одним кабелем, що складається з двох витих пар. Одна пара забезпечує цифрове управління, а друга - голосовий зв'язок.

Максимальна відстань, на якому можливі селекторні переговори - 1200 метрів.