Архіватори мови

arch dispetcher 300

Архіватор мови - програмно-апаратний комплекс, призначений для багатоканального запису аудіоінформації на жорсткий диск ПК (телефонні переговори, радіозв'язок, мікрофонний запис фону приміщення). Випускається з 1996 р. Сертифікація в системі Укрсепро.

Застосовується в: службах 112, енерго-, нафто-, газо-, авіа-, з/д службах, силових структурах, службах безпеки великих підприємств, фінансових і комерційних структурах.

Використовується для контролю за критичними по надійності і аварійності технологічними процесами, потенційно конфліктними ситуаціями та лояльністю персоналу.

Особливості та відмінності архіваторів мови серії МПМ-12, наведені в таблиці.

7192 грн. (Без ПДВ)
arch usb

Архіватор мови МПМ-12/X-Ю - це реєстратор переговорів у зовнішньому виконанні, що підключається до комп'ютера за допомогою шини USB. Може нести від 2-х (базовий варіант) до 10 каналів в одному пристрої. Можливе підключення декількох пристроїв до одного ПК. Також завдяки модульній конструкції можливо збільшення кількості каналів у блоці у разі розширення кількості ліній, що підлягають контролю.

Увага! Архіватор знятий з виробництва.
arch pci 200

Архіватор мови МПМ-12/X-П - це реєстратор переговорів у внутрішньому виконанні у вигляді PCI-плати, що кріпиться всередині системного блоку ПК (персонального комп'ютера). Встановлюється в PCI-роз'єм материнської плати. Може нести від 4-х (базовий варіант) до 20 каналів на одній платі. Можлива установка декількох плат в один ПК. Також завдяки модульній конструкції можливо збільшення кількості каналів на платі у разі розширення кількості ліній, що підлягають контролю.

Увага! Архіватор знятий з виробництва. На зміну МПМ-12-2С випускається архіватор МПМ-12/X-Ю.
mpm 12 2s

Архіватор мови МПМ-12-2С - це 2-х канальний реєстратор переговорів, виконаний у вигляді окремого блоку в металевому корпусі.

Від моделі МПМ-12/2-СБ(СББ) відрізняється підтримкою голосового попередження про запис розмов у відповідях на вхідний дзвінок, а також наявністю тонального оповіщення кожні 15 секунд, коли слухавка ТА піднята. Голосове та тональне попередження конфігурується індивідуально в кожному каналі за допомогою джамперів на платі пристрою.

Підключення до ПК здійснюється за допомогою комутуючих кабелів, що поставляються в комплекті. На ПК задіюються USB порт і лінійний вхід звукової карти.

Увага! Архіватор знятий з виробництва. На зміну МПМ-12/2-СБ(СББ) випускається архіватор МПМ-12/X-Ю.
archiv-2k 300

Архіватор мови МПМ-12/2 - це 2-х канальний реєстратор переговорів у внутрішньому (архіватор мови МПМ-12/2-СБ) виконанні у вигляді плати, що кріпиться всередині системного блоку ПК (персонального комп'ютера) і зовнішньому (архіватор мови МПМ-12/2-СББ) виконанні у вигляді окремого блоку в металевому корпусі. Підключення до ПК здійснюється за допомогою комутуючого кабелю, що поставляється в комплекті. На ПК задіюються USB порт та лінійний вхід звукової карти.