Пульти серії ПТС

pts 15 300 Пульти гучномовного телефонного зв'язку серії ПТС призначені для побудови систем гучного зв'язку на основі існуючої телефонної мережі між приладами серії ПТС а також іншими абонентами АТС. Додатково існує можливість роботи в мережах приладів гучного зв'язку серії ПГС.
pts 15 300

Пульт гучномовного телефонного зв'язку ПТС-5 призначений для побудови систем гучного зв'язку на основі існуючої телефонної мережі між приладами серії ПТС а також іншими абонентами АТС. Додатково існує можливість роботи в мережах приладів гучного зв'язку серії ПГС.

ПТС-5, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

pts 15 300

Пульт гучномовного телефонного зв'язку ПТС-15 призначений для побудови систем гучного зв'язку на основі існуючої телефонної мережі між приладами серії ПТС а також іншими абонентами АТС. Додатково існує можливість роботи в мережах приладів гучного зв'язку серії ПГС.

ПТС-15, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.