Пульти серії ПГС

pgs5 100 1 300 Пульти серії ПГС - це двосторонній гучномовний симплексний зв'язок для підприємства будь-якого рівня, що дозволяє реалізувати наступні можливості:

  • диспетчерський двосторонній гучний зв'язок;
  • селекторний гучномовний зв'язок по підприємству з кількістю рівнопріорітетних абонентів до 25;
  • система одно- або багатозонного оповіщення спільно з трансляційними підсилювачами;
  • система пошукового гучномовного зв'язку по території підприємства з можливістю відповіді абонентів оператору.

Обладнання має сертифікат від ХНЦС.

Фільтр за кількістю каналів:

1 канал 2 канали 6 каналів 10 каналів 12 каналів 18 каналів 30 каналів 50 каналів

Фільтр за способом установки:

Настільний пульт Настінний пульт Врізний пульт

Фільтр за типом гучномовця:

Вбудований гучномовець Зовнішній гучномовець

2078 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 1d 300

Пульт ПГС-1-1д виконаний у вигляді елегантного моноблока з похилою передньою панеллю, на якій розміщені кнопка управління, гучномовець потужністю 1 Вт, і вбудований високочутливий мікрофон з круговою діаграмою спрямованості. Корпус пульта виконаний з металу, забарвлений в світло-сірий колір, що гармонує з офісною технікою. Невеликі розміри і елегантний зовнішній вигляд забезпечують комфорт, якісну передачу і прийом мовних повідомлень.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

2164 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 100

Переговорний пристрій ПГС-1-100 розроблено для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього симплексного зв'язку типу ПГС, а також для побудови систем зв'язку в рухомому транспорті. Це спеціальні автомобілі газового господарства, різних ремонтних бригад, а також реалізація зв'язку "водій-пасажир" в автобусах, електропоїздах, поїздах метрополітену.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

2121 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 2d

Пульт ПГС-1-2д виконаний у вигляді елегантного моноблока з похилою передньою панеллю, на якій розміщені дві кнопки управління, гучномовець потужністю 1 Вт, і вбудований високочутливий мікрофон з круговою діаграмою спрямованості. Корпус пульта виконаний з металу, забарвлений в світло-сірий колір, що гармонує з офісною технікою. Невеликі розміри і елегантний зовнішній вигляд забезпечують комфорт, якісну передачу і прийом мовних повідомлень.

Кількість незалежних каналів (зон) - 2.

3426 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-1d 300

Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1д призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1д являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

ПГС-5-1д може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абоненти при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6у.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3044 грн. (Без ПДВ)

pgs-5-1m 300

Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1м призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1м являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

ПГС-5-1м може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абоненти при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6м.

Пульт ПГС-5-1м є модифікацією ПГС-5-1д, в якій додана можливість використання виносної тангенти і підключення резервного живлення.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

2779 грн. (Без ПДВ)

pgs5 100 1 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-100 призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-100, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

2841 грн. (Без ПДВ)
pgs15 100 350

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100 призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-100, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 20 Вт трансляційний підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній трансляційний рупорний гучномовець або акустичну систему одну або кілька із загальною потужністю не більше 15-20 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3261 грн. (Без ПДВ)

pgs15 100 350

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100Ш призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-100Ш, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Головна особливість моделі ПГС-15-100Ш - робота з дротовою гарнітурою або шоломофоном. У якості мікрофону може використовуватися шумозахищений динамічний мікрофон або ларингофон. Також є режим голосового управління, що дозволяє звільнити руки оператора.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

4031 грн. (Без ПДВ)
pgs 15 120 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-120 розроблений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС з підвищеним рівнем шуму. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-120, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 15 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через виносний гучномовець потужністю 15-20 Вт.

Виносний мікрофон з тангентою поставляється з електретним або віднімаючим шумозахищеним мікрофоном.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3969 грн. (Без ПДВ)
pgs 5 120 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-120 розроблений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС з підвищеним рівнем шуму. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-120, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Виносний мікрофон з тангентою поставляється з електретним або віднімаючим шумозахищеним мікрофоном.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

4079 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 600 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-600 призначений для роботи в багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по 6 лініях зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-600, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 6.

4188 грн. (Без ПДВ)

pgs 15 600 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-600 призначений для роботи в багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по 6 лініях зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-600, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 15 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній рупорний гучномовець потужністю 15 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 6.

4708 грн. (Без ПДВ)
pgs 5 6m 300

Пульт ПГС-5-6м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-6м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-6м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

4456 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-6a-600

Пульт ПГС-5-6а призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ. Пульт ПГС-5-6а відноситься до лінійки приладів гучномовного технологічного зв'язку, розробленої за технічним завданням Бориспільського аеропорту. ПГС-5-6а забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

pgs 5 10a

Пульт ПГС-5-10А призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-10А забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 10 незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора вхідної та вихідної мови.

Відмінною особливістю ПГС-5-10А є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови фону залу.

Пульт виконаний у вигляді модулі, призначеного для вбудовування в поверхню столу (контрольної панелі).

pgs 5 12ab

Пульт ПГС-5-12АБ призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-12АБ забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 12 незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора вхідної та вихідної мови.

Відмінною особливістю ПГС-5-12АБ є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови фону залу.

Пульт виконаний у вигляді роздільних функціональних модулів, що підключаються до центрального блоку.

6900 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 12m 300

Пульт ПГС-5-12м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-12м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 12-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

7815 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 18m 300

Пульт ПГС-5-18м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-18м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 18-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

16669 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 30m 300

Пульт ПГС-5-30м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-30м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 30-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-30м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У. Двохблокове виконання дозволяє значно зменшити кількість кабелів, які підводяться до настільного пульту. Окремий блок комутації БК-30М встановлюється поблизу кросового обладнання та з'єднується з настільним пультом одним кабелем типу UTP / FTP.

27781 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 50m 300

Пульт ПГС-5-50м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-50м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 50-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-50м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У. Двохблокове виконання дозволяє значно зменшити кількість кабелів, які підводяться до настільного пульту. Окремий блок комутації БК-50М встановлюється поблизу кросового обладнання та з'єднується з настільним пультом одним кабелем типу UTP / FTP.

pgs 30

Комплект апаратури для організації гучномовного симплексного зв'язку КДС-30 призначений для побудови системи дротового диспетчерського зв'язку з управлінням режимом прийому / передачі диспетчером. Кількість каналів - 30.

Підтримуються режими віддаленого прослуховування абоненти, виклик диспетчера після натискання кнопки абоненти, тональний виклик абоненти, світлова індикація виклику абоненти і диспетчера.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-6д випускається пульт ПГС-5-6м.
pgs 5-6d

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-6д призначений для застосування в офісних стаціонарних системах оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Пульт може застосовуватись в металургійній, хімічній, нафтопереробній, газо-нафтовидобувної галузях промисловості та ін., а також на залізницях.

ПГС-5-6д - це зручне робоче місце диспетчера з комутацією на 1-6 каналів гучномовного симплексного зв'язку між виробничими об'єктами. У ролі абонентів до ПГС-5-6д можуть застосовуватися будь-які пульти серії ПГС або аналогічні прилади інших виробників.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-6У випускається пульт ПГС-5-6м.
pgs 5 6u 300

Пульт ПГС-5-6У призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-6У забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналих з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-6У є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А та ПГС-5-6Д.

Виробляється 2 модифікації пульта:

  • ПГС-5-6У (А) - 6 кнопок швидкого доступу без фіксації і 1 кнопка для режиму "Циркуляр";
  • ПГС-5-6У (Д) - 6 кнопок вибору каналу (з фіксацією) і 1 кнопка включення режиму "Передача".

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-18а випускається пульт ПГС-5-18М.
pgs-5-18a

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-18а призначений для застосування в офісних стаціонарних системах оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Пульт може застосовуватись в металургійній, хімічній, нафтопереробній, газонафтовидобувних галузях промисловості та ін., а також на залізницях.

ПГС-5-18а - це зручне робоче місце диспетчера з комутацією на 1-18 каналів гучномовного симплексного зв'язку між виробничими об'єктами.

Відмінною особливістю ПГС-5-18а є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови вхідного, вихідного сигналів і фону залу.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-18д випускається пульт ПГС-5-18М.
pgs-5-18d-600

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-18д призначений для застосування в офісних стаціонарних системах оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Пульт може застосовуватись в металургійній, хімічній, нафтопереробній, газонафтовидобувних галузях промисловості та ін., а також на залізницях.

ПГС-5-18д - це зручне робоче місце диспетчера з комутацією на 1-18 каналів гучномовного симплексного зв'язку між виробничими об'єктами.

4697 грн. (Без ПДВ)
pgs rrt

Радіоретранслятор ПГС-РРТ призначений для двобічної передачі сигналів ТЧ каналу по радіоканалу в безліцензійному діапазоні 446,000 - 446,100 МГц. Використовується для об'єднання територіально рознесених фрагментів мережі приладів серії ПГС.

Радіоретранслятор працює в напівдуплексному автоматичному режимі, виконаний в металевому вандалозахищеному корпусі, призначеному для установки на вертикальну поверхню.

У базовій моделі у ролі модулі радіоканалу використовується радіостанція Baofeng BF-888S. На вимогу замовника може бути встановлена ​​інша радіостанція.

2442 грн. (Без ПДВ)
pgs rt 300

Ретранслятор ПГС-РТ призначений для двонаправленого посилення сигналів ТЧ в лініях з високим загасанням, або для підвищення здатності навантаження приладів серії ПГС. ПГС-РТ працює в напівдуплексному режимі, виконаний в пиловологозахищеному пластмасовому корпусі, призначеному для установки на вертикальну поверхню.

1987 грн. (Без ПДВ)
kross 30

Кросовий комплект на 30 пар призначений для зручного підключення абонентських ліній до приладів серії ПГС.

Кількість ліній, що підключаються - 30.

Комплект виконаний на базі настінної металевої шафи, пофарбованої порошковою фарбою. На з'ємній панелі змонтовані 10-парні набори безгвинтових клемників, які дозволяють здійснювати швидке підключення і відключення будь-якої кількості абонентських пар.