Пульти серії ПГС

pgs5 100 1 300 Пульти серії ПГС - це двосторонній гучномовний симплексний зв'язок для підприємства будь-якого рівня, що дозволяє реалізувати наступні можливості:

  • диспетчерський двосторонній гучний зв'язок;
  • селекторний гучномовний зв'язок по підприємству з кількістю рівнопріорітетних абонентів до 25;
  • система одно- або багатозонного оповіщення спільно з трансляційними підсилювачами;
  • система пошукового гучномовного зв'язку по території підприємства з можливістю відповіді абонентів оператору.

Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

Фільтр за кількістю каналів:

1 канал 2 канали 6 каналів 10 каналів 12 каналів 18 каналів 30 каналів 50 каналів

Фільтр за способом установки:

Настільний пульт Настінний пульт Врізний пульт

Фільтр за типом гучномовця:

Вбудований гучномовець Зовнішній гучномовець

2546 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 1d 300

Пульт ПГС-1-1д виконаний у вигляді елегантного моноблока з похилою передньою панеллю, на якій розміщені кнопка управління, гучномовець потужністю 1 Вт, і вбудований високочутливий мікрофон з круговою діаграмою спрямованості. Корпус пульта виконаний з металу, забарвлений в світло-сірий колір, що гармонує з офісною технікою. Невеликі розміри і елегантний зовнішній вигляд забезпечують комфорт, якісну передачу і прийом мовних повідомлень.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

2652 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 100

Переговорний пристрій ПГС-1-100 розроблено для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього симплексного зв'язку типу ПГС, а також для побудови систем зв'язку в рухомому транспорті. Це спеціальні автомобілі газового господарства, різних ремонтних бригад, а також реалізація зв'язку "водій-пасажир" в автобусах, електропоїздах, поїздах метрополітену.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

2599 грн. (Без ПДВ)
pgs 1 2d

Пульт ПГС-1-2д виконаний у вигляді елегантного моноблока з похилою передньою панеллю, на якій розміщені дві кнопки управління, гучномовець потужністю 1 Вт, і вбудований високочутливий мікрофон з круговою діаграмою спрямованості. Корпус пульта виконаний з металу, забарвлений в світло-сірий колір, що гармонує з офісною технікою. Невеликі розміри і елегантний зовнішній вигляд забезпечують комфорт, якісну передачу і прийом мовних повідомлень.

Кількість незалежних каналів (зон) - 2.

4198 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-1d 300

Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1д призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1д являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

ПГС-5-1д може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абонента при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6у.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3730 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-1m 300

Переговорні пристрої гучномовного зв'язку серії ПГС-5-1м призначені для роботи в одноканальних двосторонніх симплексних системах зв'язку. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км. ПГС-5-1м являє собою робоче місце для однорангової системи гучномовного зв'язку.

ПГС-5-1м може використовуватися як диспетчерське місце або місце віддаленого абонента при роботі у складі багатоканальних пультів ПГС-5-18д, ПГС-5-6м.

Пульт ПГС-5-1м є модифікацією ПГС-5-1д, в якій додана можливість використання виносної тангенти і підключення резервного живлення.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3405 грн. (Без ПДВ)

pgs5 100 1 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-100 призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-100, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3481 грн. (Без ПДВ)
pgs15 100 350

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100 призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-100, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 20 Вт трансляційний підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній трансляційний рупорний гучномовець або акустичну систему одну або кілька із загальною потужністю не більше 15-20 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

3996 грн. (Без ПДВ)
pgs15 100 350

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-100Ш призначений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-100Ш, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Головна особливість моделі ПГС-15-100Ш - робота з дротовою гарнітурою або шоломофоном. У якості мікрофону може використовуватися шумозахищений динамічний мікрофон або ларингофон. Також є режим голосового управління, що дозволяє звільнити руки оператора.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

4939 грн. (Без ПДВ)
pgs 15 120 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-120 розроблений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС з підвищеним рівнем шуму. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-120, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 15 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через виносний гучномовець потужністю 15-20 Вт.

Виносний мікрофон з тангентою поставляється з електретним або віднімаючим шумозахищеним мікрофоном.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

4864 грн. (Без ПДВ)
pgs 5 120 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-120 розроблений для роботи в одноканальних та багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС з підвищеним рівнем шуму. Забезпечують подачу оголошень по загальній лінії зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-120, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Виносний мікрофон з тангентою поставляється з електретним або віднімаючим шумозахищеним мікрофоном.

Кількість незалежних каналів (зон) - 1.

4999 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 600 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-600 призначений для роботи в багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по 6 лініях зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-600, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 6.

5131 грн. (Без ПДВ)

pgs 15 600 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-600 призначений для роботи в багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по 6 лініях зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-600, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії мають вбудований 15 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній рупорний гучномовець потужністю 15 Вт.

Кількість незалежних каналів (зон) - 6.

5769 грн. (Без ПДВ)
pgs 5 6m 300

Пульт ПГС-5-6м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-6м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-6м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

5460 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-6a-600

Пульт ПГС-5-6а призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ. Пульт ПГС-5-6а відноситься до лінійки приладів гучномовного технологічного зв'язку, розробленої за технічним завданням Бориспільського аеропорту. ПГС-5-6а забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

pgs 5 10a

Пульт ПГС-5-10А призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-10А забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 10 незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора вхідної та вихідної мови.

Відмінною особливістю ПГС-5-10А є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови фону залу.

Пульт виконаний у вигляді модулі, призначеного для вбудовування в поверхню столу (контрольної панелі).

pgs 5 12ab

Пульт ПГС-5-12АБ призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-12АБ забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 12 незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора вхідної та вихідної мови.

Відмінною особливістю ПГС-5-12АБ є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови фону залу.

Пульт виконаний у вигляді роздільних функціональних модулів, що підключаються до центрального блоку.

8454 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 12m 300

Пульт ПГС-5-12м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-12м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 12-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

9576 грн. (Без ПДВ)
pgs 5 18m 300

Пульт ПГС-5-18м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-18м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 18-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

20425 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 30m 300

Пульт ПГС-5-30м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-30м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 30-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-30м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У. Двохблокове виконання дозволяє значно зменшити кількість кабелів, які підводяться до настільного пульту. Окремий блок комутації БК-30М встановлюється поблизу кросового обладнання та з'єднується з настільним пультом одним кабелем типу UTP / FTP.

34041 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 50m 300

Пульт ПГС-5-50м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-50м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 50-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-50м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У. Двохблокове виконання дозволяє значно зменшити кількість кабелів, які підводяться до настільного пульту. Окремий блок комутації БК-50М встановлюється поблизу кросового обладнання та з'єднується з настільним пультом одним кабелем типу UTP / FTP.

pgs 30

Комплект апаратури для організації гучномовного симплексного зв'язку КДС-30 призначений для побудови системи дротового диспетчерського зв'язку з управлінням режимом прийому / передачі диспетчером. Кількість каналів - 30.

Підтримуються режими віддаленого прослуховування абонента, виклик диспетчера після натискання кнопки абонента, тональний виклик абонента, світлова індикація виклику абонента і диспетчера.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-6д випускається пульт ПГС-5-6м.
pgs 5-6d

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-6д призначений для застосування в офісних стаціонарних системах оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Пульт може застосовуватись в металургійній, хімічній, нафтопереробній, газо-нафтовидобувної галузях промисловості та ін., а також на залізницях.

ПГС-5-6д - це зручне робоче місце диспетчера з комутацією на 1-6 каналів гучномовного симплексного зв'язку між виробничими об'єктами. У ролі абонентів до ПГС-5-6д можуть застосовуватися будь-які пульти серії ПГС або аналогічні прилади інших виробників.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-6У випускається пульт ПГС-5-6м.
pgs 5 6u 300

Пульт ПГС-5-6У призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-6У забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-6У є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А та ПГС-5-6Д.

Виробляється 2 модифікації пульта:

  • ПГС-5-6У (А) - 6 кнопок швидкого доступу без фіксації і 1 кнопка для режиму "Циркуляр";
  • ПГС-5-6У (Д) - 6 кнопок вибору каналу (з фіксацією) і 1 кнопка включення режиму "Передача".

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-18а випускається пульт ПГС-5-18М.
pgs-5-18a

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-18а призначений для застосування в офісних стаціонарних системах оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Пульт може застосовуватись в металургійній, хімічній, нафтопереробній, газонафтовидобувних галузях промисловості та ін., а також на залізницях.

ПГС-5-18а - це зручне робоче місце диспетчера з комутацією на 1-18 каналів гучномовного симплексного зв'язку між виробничими об'єктами.

Відмінною особливістю ПГС-5-18а є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови вхідного, вихідного сигналів і фону залу.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну ПГС-5-18д випускається пульт ПГС-5-18М.
pgs-5-18d-600

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-18д призначений для застосування в офісних стаціонарних системах оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Пульт може застосовуватись в металургійній, хімічній, нафтопереробній, газонафтовидобувних галузях промисловості та ін., а також на залізницях.

ПГС-5-18д - це зручне робоче місце диспетчера з комутацією на 1-18 каналів гучномовного симплексного зв'язку між виробничими об'єктами.

5755 грн. (Без ПДВ)
pgs rrt

Радіоретранслятор ПГС-РРТ призначений для двобічної передачі сигналів ТЧ каналу по радіоканалу в безліцензійному діапазоні 446,000 - 446,100 МГц. Використовується для об'єднання територіально рознесених фрагментів мережі приладів серії ПГС.

Радіоретранслятор працює в напівдуплексному автоматичному режимі, виконаний в металевому вандалозахищеному корпусі, призначеному для установки на вертикальну поверхню.

У базовій моделі у ролі модулі радіоканалу використовується радіостанція Baofeng BF-888S. На вимогу замовника може бути встановлена ​​інша радіостанція.

2993 грн. (Без ПДВ)
pgs rt 300

Ретранслятор ПГС-РТ призначений для двонаправленого посилення сигналів ТЧ в лініях з високим загасанням, або для підвищення здатності навантаження приладів серії ПГС. ПГС-РТ працює в напівдуплексному режимі, виконаний в пиловологозахищеному пластмасовому корпусі, призначеному для установки на вертикальну поверхню.