Автоінформатори

bus ai 3 Автоматизовані системи звукового інформування та управління персоналом покликані забезпечити мовне інформування співробітників заводів, офісів, фабрик про початок / кінець робочого дня, перерви, а також правила поведінки і техніки безпеки на підприємстві, привітаннях зі святами, ювілеями. Такі системи не тільки підвищують продуктивність праці співробітників, економлять виробниче час підприємства, а й додатково забезпечують безпеку праці і піднімають виробничий дух колективу.

Автоінформатор проінформує відвідувачів аеропортів:

  • про проходження реєстрації;
  • про посадку пасажирів;
  • про зліт і приземлення повітряних суден;
  • про видачу багажу;
  • про зміни в розкладі;
  • про пропоновані аеропортом послуги.

Автоінформатор для громадського транспорту АІ-3 без участі водія повідомить пасажирам інформацію про майбутні зупинки, правила поведінки, пам'ятки, проведе рекламну кампанію підприємств даного маршруту слідування.

Особлива роль відводиться системі при інформуванні пасажирів в кризових ситуаціях, коли швидкість і якість передачі оголошень вкрай важливі.

5628 грн. (Без ПДВ)
ars 3.3 300

Автоінформатор ARS-3.3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинку маршруту слідування, а також донесення іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

Головною перевагою "Автоінформатора ARS-3.3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, у повністю автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

5784 грн. (Без ПДВ)

ai 3.19 450

Автоматизована система звукового оповіщення та управління персоналом з "АИ-3-19" покликана забезпечити мовне інформування співробітників заводів, офісів, фабрик про початок/кінець робочого дня, перерви, а також правила поведінки і техніки безпеки на підприємстві, привітання зі святами, ювілярів, з трудовими досягненнями.

Внимание! Автоінформатор знятий з виробництва. На зміну АИ-3 випускається Автоінформатор зупинок ARS-3.3.
ai-3

Автоінформатор АИ-3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинці маршруту слідування, а також іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

Головним достоїнством "Автоінформатора АИ-3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, повністю в автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

Увага! Автоінформатор знятий з виробництва. На зміну АИ-256М випускається автоінформатор АИ-3-19.
ai 256m 300 Автоінформатор АИ-256М призначений для видачі на лінійних вихід заздалегідь записаних фонограм. Порядок видачі може визначатися як ручним вибором оператора, так і командою з зовнішнього електронного планувальника.

1773 грн. (Без ПДВ)
ai 1 + 1 300

Автоінформатор АИ-1-1 призначений для оповіщення про аварійні ситуації шляхом видачі на лінійний вихід заздалегідь підготовленої фрази в автоматичному режимі. Активація пристрою відбувається по сигналу від зовнішнього датчика (сухий контакт).

Функціонально автоінформатор підключається в розрив лінії між мікрофонним підсилювачем та трансляційним підсилювачем потужності.

ai 1 4 300

Автоінформатор АИ-1-4 призначений для оповіщення про аварійні ситуації шляхом видачі на лінійний вихід заздалегідь підготовлених фраз (до 4 шт.) в автоматичному режимі. Активація пристрою відбувається по сигналу від зовнішнього датчика (сухий контакт). Допускається підключення до 4 зовнішніх датчиків.

Функціонально автоінформатор підключається в розрив лінії між мікрофонним підсилювачем та трансляційним підсилювачем потужності.