Мікрофони

mk 022x3 300 Мікрофонні консолі серії МК-ХХХ власного виробництва використовуються в якості робочих місць операторів систем оповіщення, трансляції, музичного супроводу і диспетчерського гучномовного зв'язку. Наявність вбудованого підсилювача з дистанційним живленням по штатному мікрофонному кабелю дозволяє видаляти мікрофони від підсилювача до 300 м. Опціональний сигнал залучення уваги "Дін-Дон" (гонг) робить їх незамінними на вокзалах, в аеропортах і магазинах.

1133 грн. (Без ПДВ)

mv sh 300

Мікрофон виносний МВ / МВ-Ш призначений для використання у складі систем гучного зв'язку і оповіщення. Залежно від модифікації, може містити різні мікрофонні капсулі і роз'єми для підключення. Мікрофон має кнопку включення без фіксації і магнітне кріплення.

1228 грн. (Без ПДВ)
mk-012 300

Мікрофонна консоль МК-012 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції. Електретний високочутливий мікрофон забезпечує відмінну чутливість на відстані 30-70см від мікрофона, а вбудований симетричний підсилювач забезпечує живлення мікрофонної консолі по штатному мікрофонному кабелю з можливістю видалення від підсилювача на відстань до 100-300м.

Наявність сигналу привернення уваги, що вимикається, "Дін-Дон" робить застосування МК-012 ідеальним рішенням для залізниці і автовокзалів, об'єктів торгівлі та ін.

1762 грн. (Без ПДВ)

mk 014 300

Мікрофонна консоль МК-014 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції. Електретний високочутливий мікрофон забезпечує відмінну чутливість на відстані 30-70см від мікрофона, а вбудований симетричний підсилювач забезпечує живлення мікрофонної консолі по штатному мікрофонному кабелю з можливістю видалення від підсилювача на відстань до 100-300м.

Головна особливість консолі МК-014 - вбудована електронна сирена, що активується натисканням окремої кнопки.

1965 грн. (Без ПДВ)

mk-022

Мікрофонна консоль МК-022 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції. Електретний високочутливий мікрофон забезпечує відмінну чутливість на відстані 30-70см від мікрофона, а вбудований симетричний підсилювач забезпечує живлення мікрофонної консолі по штатному мікрофонному кабелю з можливістю видалення від підсилювача на відстань до 100-300м. Наявність сигналу привернення уваги, що вимикається, "Дін-Дон" робить застосування МК-022 ідеальним рішенням для залізниці і автовокзалів, об'єктів торгівлі та ін.

1472 грн. (Без ПДВ)
shure 390 300

Мікрофонна консоль Shure SM-390 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції, робочого місця учасника конференц-систем. Конденсаторний високочутливий мікрофон з суперкардіоїдною діаграмою чутливості забезпечує відмінну чутливість на відстані 30-70см від мікрофона, а вбудований симетричний підсилювач забезпечує живлення мікрофонної консолі по штатному мікрофонному кабелю з можливістю видалення від підсилювача на відстань до 100-300м.

3290 грн. (Без ПДВ)
rm 01

Мікрофонна консоль Inter-M RM-01 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції, робочого місця учасника конференц-систем.

Динамічний мікрофон з суперкардіоїдною діаграмою чутливості, має кнопку включення без фіксації, а також кнопку "гонг".

4206 грн. (Без ПДВ)
dm 524b

Мікрофон на гнучкій стійці DM-524 призначений для використання в системах озвучування і трансляції мовних повідомлень.

mk-022 300

Мікрофонна консоль EM-D18 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції. Електретний високочутливий мікрофон забезпечує відмінну чутливість на відстані 30-70см від мікрофона. Використовується батарейне живлення.

871 грн. (Без ПДВ)
yamaha dm 200s 300

Бюджетний мікрофон Yamaha DM-200S призначений для караоке, вокалу і систем озвучування.

Динамічний мікрофон з суперкардіоїдною діаграмою чутливості, має зсувну кнопку включення на корпусі.

1731 грн. (Без ПДВ)
mk 33

Мікрофонна консоль МК-33 призначена для використання у ролі мікрофонного підсилювача і формувача голосового сигналу для подачі його на підсилювач потужності.

МК-33 має мікрофонний підсилювач з трансформаторним виходом і може бути використана при побудові мереж проводового мовлення, гучного зв'язку, систем оповіщення населених пунктів, промислових підприємств, торговельних комплексів та ін. організацій.

ak 3211

Мікрофонна консоль АК-3211 призначена для використання у ролі мікрофонного підсилювача і формувача голосового сигналу для подачі його на підсилювач потужності.

МК-33 має в одному корпусі два вбудованих мікрофона і два незалежних мікрофонних підсилювача з трансформаторним виходом, і може бути використана при побудові мереж проводового мовлення, гучного зв'язку, систем оповіщення населених пунктів, промислових підприємств, торговельних комплексів та ін. організацій.

Увага! Мікрофонна консоль знята з виробництва. На зміну МК-011 випускається оновлена консоль МК-012.
mk-011 300

Мікрофонна консоль МК-011 призначена для використання у ролі робочого місця оператора системи аварійного оповіщення, озвучування або трансляції. Електретний високочутливий мікрофон забезпечує відмінну чутливість на відстані 30-70см від мікрофона, а вбудований симетричний підсилювач забезпечує живлення мікрофонної консолі по штатному мікрофонному кабелю з можливістю видалення від підсилювача на відстань до 100-300м.