7161 грн. (Без ПДВ)
most 6d oper 300
most 6d abon 300pedal 300

Комплекс апаратури двостороннього оперативного гучномовного зв'язку "Мост-6Д" призначений для організації переговорів між диспетчером і шістьма абонентами.

Крім цього, спільно з трансляційними підсилювачами серії АС-ХХХ або аналогічними "Мост-6Д" може використовуватися для озвучування об'єктів або активного пошуку співробітників по території підприємства.

До складу комплексу входить:

  • центральний пульт диспетчера, виконаний в металевому корпусі із вбудованим електретним мікрофоном і гучномовцем потужністю 5 Вт;
  • до 6 виносних металевих абонентських пультів у вандалозахищеному виконанні із вбудованими електретним мікрофоном, кнопкою виклику і гучномовцем потужністю 1 Вт;
  • педаль управління режимами роботи "Прийом / Передача".

 

Центральний пульт диспетчера являє собою металеву консоль настільного типу з дев'ятьма кнопками без фіксації. Вбудований гучномовець потужністю 5 Вт забезпечує відмінну чутливість в кімнаті до 30 м. кв., а вбудований електретний мікрофон з круговою діаграмою спрямованості забезпечує відмінну чутливість диспетчера на відстані 20-80 см. При натисканні кнопки виклику на абонентської консолі, на пульті диспетчера блимає світлодіод відповідної консолі і вмикається звуковий виклик. Диспетчер натискає відповідну кнопку викликаючого каналу, при цьому пульт абонента переходить в режим "Передача" і сигнал від абонента прослуховується в гучномовці оператора. За допомогою кнопки "Передача" оператор відповідає тому, хто викликає. Можливе підключення ножної педалі, дублюючої кнопку "Передача".

Пульт абонента являє собою модифікований пульт ПГС-1-100. Відмінністю від базової моделі є віддалене управління режимом Прийом / Передача, а також наявність окремої лінії зв'язку для викличної кнопки.

За допомогою переговорного комплексу "Мост-6Д" легко здійснювати оперативний пошук співробітника по території підприємства. Для цього натискаючи кнопку "ГГС" диспетчер через додатковий трансляційний підсилювач та гучномовці, розташовані на території підприємства, здійснює оголошення про пошук співробітника, який може відповісти через найближчу абонентську консоль.

Галузь застосування:

  • оперативний диспетчерський зв'язок по території підприємства з функцією оповіщення;
  • організація оперативного зв'язку на заправках, авто-підприємствах, стоянках, що охороняються;
  • оперативний зв'язок в підрозділах охорони підприємства;
  • оперативний пошук співробітника по території підприємства з можливістю відповіді (в складі з трансляційним підсилювачем).