Апаратура вартового диспетчерського зв'язку "Дозор"

kds

Комплекс апаратури вартового диспетчерського зв'язку «Дозор» призначений для побудови оперативного гучномовного зв'язку постового (охоронця) з начальником варти (диспетчером), з можливістю включення тривожного сигналу з кожної опорної точки маршруту.

Завдання, які вирішуються системою зв'язку КДС "Дозор":

  • забезпечити постовому оперативне проводове мовлення з начальником варти;
  • забезпечити контроль за рухом постового по маршруту;
  • забезпечити постовому миттєву подачу сигналу тривоги з найближчої опорної точки з подальшим виконанням власного завдання захисту об'єкта.

КДС "Дозор" забезпечує взаємодію одного або декількох вартових, що рухаються за своїми маршрутами (охоронними периметрами), з одним або декількома диспетчерами (операторами). У кожній опорній точці вартовий може одним натисканням кнопки КДС-1 увімкнути аварійну сигналізацію у вартовому приміщенні. Додатковою функцією даної системи є контроль працездатності елементів системи.

Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

3870 грн. (Без ПДВ)

kds abon

Пульт вартового КДС-1-110 виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1-110 підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP. Окремо підводиться лінія живлення 24 В.

3967 грн. (Без ПДВ)

kds abon

Пульт вартового КДС-1-120 виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1-120 підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP. Окремо підводиться лінія живлення 24 В.

Пульт вартового КДС-1-120 відрізняється від моделі КДС-1-110 збільшеним захисним козирком.

0 грн. (Без ПДВ)

kds abon

Пульт вартового КДС-1д виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1д підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP.

8965 грн. (Без ПДВ)

kds disp

Пульт диспетчера КДС-16 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 16 кнопок виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

10086 грн. (Без ПДВ)
kds disp

Пульт диспетчера КДС-32 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 32 кнопки виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

11207 грн. (Без ПДВ)

kds disp

Пульт диспетчера КДС-48 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 48 кнопок виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

rlca-1-1

Ретранслятор лінійний цифро-аналоговий РЛЦА-1-1 призначений для двобічної ретрансляції і відновлення цифрового і аналогового сигналу в лініях зв'язку апаратури вартової диспетчерського зв'язку "Дозор".