Апаратура вартового диспетчерського зв'язку "Дозор"

kds

Комплекс апаратури вартового диспетчерського зв'язку «Дозор» призначений для побудови оперативного гучномовного зв'язку постового (охоронця) з начальником варти (диспетчером), з можливістю включення тривожного сигналу з кожної опорної точки маршруту.

Завдання, які вирішуються системою зв'язку КДС "Дозор":

  • забезпечити постовому оперативне проводове мовлення з начальником варти;
  • забезпечити контроль за рухом постового по маршруту;
  • забезпечити постовому миттєву подачу сигналу тривоги з найближчої опорної точки з подальшим виконанням власного завдання захисту об'єкта.

КДС "Дозор" забезпечує взаємодію одного або декількох вартових, що рухаються за своїми маршрутами (охоронними периметрами), з одним або декількома диспетчерами (операторами). У кожній опорній точці вартовий може одним натисканням кнопки КДС-1 увімкнути аварійну сигналізацію у вартовому приміщенні. Додатковою функцією даної системи є контроль працездатності елементів системи.

Обладнання має сертифікат від ХНЦС.

3253 грн. (Без НДС)

kds abon

Пульт вартового КДС-1-110 виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1-110 підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP. Окремо підводиться лінія живлення 24 В.

3334 грн. (Без НДС)

kds abon

Пульт вартового КДС-1-120 виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1-120 підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP. Окремо підводиться лінія живлення 24 В.

Пульт вартового КДС-1-120 відрізняється від моделі КДС-1-110 збільшеним захисним козирком.

0 грн. (Без НДС)

kds abon

Пульт вартового КДС-1д виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1д підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP.

7536 грн. (Без НДС)

kds disp

Пульт диспетчера КДС-16 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 16 кнопок виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

8478 грн. (Без НДС)

kds disp

Пульт диспетчера КДС-32 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 32 кнопки виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

9420 грн. (Без НДС)

kds disp

Пульт диспетчера КДС-48 конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

На передній похилій панелі пульта може бути встановлений внутрішній високочутливий мікрофон або виносний мікрофон на гнучкій шийці. Пульт має 48 кнопок виклику прямих абонентів КДС-1, кнопки оповіщення та управління тривогою. Біля кожної адресноЇ кнопки встановлені світлодіодні індикатори "Виклик" та "Тривога".

rlca-1-1

Ретранслятор лінійний цифро-аналоговий РЛЦА-1-1 призначений для двобічної ретрансляції і відновлення цифрового і аналогового сигналу в лініях зв'язку апаратури вартової диспетчерського зв'язку "Дозор".

4668 грн. (Без НДС)

ups 24v 35w 300Джерело безперебійного живлення призначене для забезпечення безперервної роботи системи КДС "Дозор" та інших пристроїв.

Залежно від модифікації, ДБЖ забезпечує вихідну напругу 12 або 24 В постійного струму, доступний вибір потужності модулі живлення та наявності акумуляторної батареї.

Джерело виконане на базі настінної металевої шафи, пофарбованої порошковою фарбою. На знімній панелі змонтований модуль живлення, а на дні шафи - акумулятори. Ступінь захисту - IP54.