3843 грн. (Без ПДВ)

its-15-300

Пульт гучномовного вибіркового зв'язку ИТС-15 призначений для роботи в системах двостороннього вибіркового гучномовного симплексного зв'язку ИТС-32 та ИТС-8х40.

ИТС-15 використовується у ролі абонентського комплекту і в залежності від виконання, встановлюються в приміщеннях з високим рівнем шуму, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

ИТС-15 має трансляційний вихід і працює в комплекті з рупорним гучномовцем 15-20 Вт, або з комплектом гучномовців загальною потужністю 15-20 Вт.

Принцип роботи:

Пульти серії ИТС-15 працюють під управлінням центрального контролера системи зв'язку ИТС-32 або ИТС-8х40 в режимі вибіркового симплексного зв'язку. Кожен пульт має вбудований мікрофон і 10 програмованих користувачем кнопок прямих абонентів. Користувач самостійно встановлює за допомогою DIP-перемикача індивідуальну адресу пульта в системі, програмує кнопки прямого виклику. Світлодіодні індикатори вказують на наявність вільних ліній зв'язку, зайнятий або вільний абонент. Якщо індикатор стану лінії пульта горить зеленим - оператор, натиснувши одну чи кілька кнопок прямого виклику займає одну з вільних ліній зв'язку та центральний процесор з'єднує всіх абонентів в сеанс. Обмін повідомленнями відбувається в симплексному режимі, шляхом почергового натискання кнопки "Передача". Для завершення сеансу зв'язку оператор натискає кнопку "Відбій". Система сама може розірвати сеанс зв'язку у разі простою протягом 20 секунд.

В екстрених випадках будь-який з абонентів може скористатися функцією аварійного оповіщення. При натисканні кнопки "Аварія" всі абоненти (крім викликаючого) переходять на прийом. При цьому передача з їх боку стане можливою тільки після відпускання кнопки "Аварія" на викликаючому пульті. Диспетчер має пріоритет на використання даної функції.

У пульті ИТС-15 може бути встановлений режим високого пріоритету. При цьому під час сеансу зв'язку пульт з високим пріоритетом перебиває пульт з низьким пріоритетом. На цьому принципі будується гучномовний селектор. Коли пульт керівника має високий пріоритет, а інші абоненти в селекторі з низьким пріоритетом, керівник будь-якої миті може перебити доповідача.

Виконання:

Пульт конструктивно виконаний в металевому корпусі, пофарбованому порошковою фарбою з гермовводами для підключення ліній живлення, рупорного гучномовця, управління і мережі.

ИТС-15-100 має 20 Вт трансляційний підсилювач потужності, вбудований електретний мікрофон і забезпечує якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній рупорний гучномовець потужністю 15 Вт. На передній панелі пульта розташовані 10 адресних кнопок виклику абонентів, кнопки "Аварія" та "Відбій". Світлодіодні індикатори стану ліній зв'язку та виклику абонентів роблять дії оператора з пультом простими та зручними.

Пульти серії ИТС-15 виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.