8748 грн. (Без ПДВ)

itc 8x10 300

Цифровий комутатор ИТС-8х10 є центральним ядром системи з можливістю розширення до 4-х блоків. До кожного блоку по 4-х провідній лінії зв'язку можна підключити до 10 абонентів. Тому максимальна кількість абонентів у системі ИТС-8х10 може бути 40. Кількість одночасних, незалежних конференцій (розмов) в системі може бути від 1 до 8. Кількість абонентів, що беруть участь в одній конференції може бути від 2 до 40.

Наявність пріоритету в системі забезпечує гнучку адаптацію технологічного зв'язку до будь-яких потреб споживача. Так абоненти вищого рівня під час розмови можуть перебити абонентів низького рівня. В існуючих гучномовних симплексних системах при натисканні кнопки "Говорити" вимикається власний гучномовець абонента, щоб уникнути виникнення зворотнього акустичного зв'язку та абонент не чує, що йому говорять. В ИТС-8х10, завдяки лінії цифрового управління, при натисканні кнопки "Говорити" абонентом з більшим пріоритетом всі абоненти з нижчим пріоритетом автоматично перемикаються на прийом і завжди чують, що їм кажуть.

Тому побудова селектора на базі ИТС-8х10 дозволить організувати гучномовний селектор на підприємствах будь-якого рівня.

Додатковий рівень надійності блоків ИТС-8х10 забезпечується наявністю додаткової розв'язки цифрової лінії і наявністю регулювання рівнів сигналів в кожному каналі.

Важливою перевагою ИТС-8х10 є можливість екстреного оповіщення з будь-якого пульта системи. Для цього на кожному пульті присутня червона кнопка "Аварія", при натисканні на яку всі абоненти системи підключаються до цього пульта. По завершенню повідомлення всі зв'язки в системі автоматично відновлюються. За допомогою кнопки "Аварія" можна виконати екстрений пошук співробітника по підприємству.