ce 200 150sm 4 4ux 210 300

Універсальне електронне табло призначене для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість.

Відмітна особливість табло серії ЭУТ-ХХХ - настройка всіх параметрів і режимів відображення за допомогою веб-інтерфейсу (Ethernet порт). Залежно від модифікації, додатково може бути організовано управління 4-ма реле за розкладом на тиждень.

Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

ЭУТ-200/200СМ-4/4УХ-210 має 4-розрядну 2-рядну світлову панель з висотою знака 200 мм.

Табло оснащене батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

Додатково табло комплектується ІЧ пультом дистанційного керування, що дозволяє встановлювати мінімальний набір параметрів - час та дату.

Синхронізація часу і дати табло здійснюється за допомогою NTP протоколу. Додатково можуть бути використані інші джерела синхронізації по лінії RS-485, наприклад годинникова станція УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так", електронний планувальник ПЭ-03-2-64, ПК або будь-який первинний електронний годинник.

При необхідності можна синхронізувати годинник за допомогою додаткового GPS модулі. У такому режимі точність синхронізації може становити +/- 500 мс.

Вибір джерела синхронізації здійснюється за допомогою веб-інтерфейсу.

 

anketaДля створення особливої конфігурації годинника скористайтеся