5131 грн. (Без ПДВ)

pgs 15 600 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-15-600 призначений для роботи в багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по 6 лініях зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-15-600, залежно від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії ПГС-15-600 працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-15-600 двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 6. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

Комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків, тобто оператор натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-15-600 переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім оператор, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.

Пульти серії мають вбудований 15 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через зовнішній рупорний гучномовець потужністю 15 Вт.

Виконання:

Пульти серії ПГС-15-600 виконані в металевому вандалозахищеному корпусі, пофарбованому порошковою фарбою, стійкою до агресивного середовища.

Пульти серії ПГС-15 можуть поставлятися з високочутливим електретним мікрофоном (ПГС-15-600), з менш чутливим електродинамічним мікрофоном (ПГС-15-610) або з виносним віднімаючим мікрофоном (ПГС-15-620), що дає можливість використовувати їх в місцях з різним рівнем шуму. А наявність автоматичного регулювання посилення і регулювання рівня порога шумозаглушення забезпечує стійкий якісний зв'язок між абонентами системи незалежно від якості і довжини з'єднувальної лінії.