5628 грн. (Без ПДВ)
ars 3.3 300

Автоінформатор ARS-3.3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинку маршруту слідування, а також донесення іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

Головною перевагою "Автоінформатора ARS-3.3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, у повністю автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

antena1 600

Сфера застосування: міський транспорт: автобуси, тролейбуси, трамваї, метро, приміські поїзди, а також екскурсійні маршрути у ролі "Електронного Гіда". Додатково система може попереджати про кишенькових злодіїв, радити бути уважним при виході з транспортного засобу, закликати поступатися пасажирам з дітьми та інвалідам тощо.

Важливо !!! Реклама магазинів, підприємств в заданій точці уздовж маршруту проходження може забезпечити окупність системи протягом 1-2 місяців.

Склад обладнання: "Автоінформатор ARS-3.3" - це програмно-апаратний комплекс, що складається з блоку автоінформатора ARS-3.3 із вбудованим модулем GPS і виносною антеною на магнітному тримачі, виносного мікрофона-маніпулятора, карти пам'яті та USB-рідера.

Автоінформатор ARS-3.3 під'єднується до мережі гучномовців, з'єднаних паралельно, загальним опором не менше 2 Ом. Вбудований підсилювач D-класу забезпечує вихідну потужність до 60 Вт.

Можливий випуск модифікації автоінформатора з лінійним виходом, призначеним для підключення до входу штатної аудіосистеми транспортного засобу.

Система живлення автоінформатора адаптована для бортової напруги 24 В, допустимі імпульсні викиди амплітудою до 50 В.

ai-3 po 450

Програма "Редактор маршрутів"

Програма "Редактор маршрутів" дозволяє на комп'ютері в середовищі Windows створювати і редагувати маршрути, зупинки для маршрутів, а також здійснювати експорт проекту маршрутів на змінний носій - SD карту (для використання в одному або декількох інформаторах зупинок).

Координати зупинки можна задавати через таблицю програми в ручному режимі або більш зручним способом - шляхом вибору координат зупинки з використанням інтернет online-карт.

При цьому в програмі передбачена можливість вибору провайдера карт зі списку, можливість змінювати масштаб карти, автоматично переносити координати зупинки в таблицю маршрутів. Гнучко, за часом, будувати ідеологію оповіщення про відкриття / закриття дверей, повідомлення назв зупинок. Прив'язувати рекламні повідомлення до об'єктів, повз які проїжджає транспорт. На одну SD карту можна записати всі маршрути міста, а водій самостійно обирає необхідний маршрут перед поїздкою. Далі система оповіщення працює в автоматичному режимі.

При наявності виносного мікрофона-маніпулятора водій може самостійно зробити оповіщення пасажирам, незалежно від автоматичної роботи "Автоінформатора ARS-3.3".