В системі «ИТС-ЛС» сигнал і керуючі команди передаються в цифровому вигляді по локальних мережах або через Інтернет.

Значною перевагою пропонованої системи технологічного зв'язку ИТС-ЛС є можливість одночасної побудови однозонної або багатозонної системи оповіщення, двостороннього оперативного диспетчерського зв'язку, проведення селекторних нарад як всередині локальної мережі підприємства, так і з віддаленими абонентами, у яких є Інтернет-підключення.

Переваги побудови VoIP-системи оповіщення на базі обладнання ИТС-ЛС:

  1. Передача звукових потоків через існуючу локальну мережу і інтернет без використання додаткових дротів.
  2. Розширення функціональних можливостей без зміни складу обладнання. Окрім багатозонної системи оповіщення з великою кількістю операторів, можлива побудова диспетчерського двостороннього зв'язку, проведення селекторних нарад.
  3. Простота інсталяції та обслуговування. Налаштування і конфігурація системи виконується з будь-якого комп'ютера в локальній мережі підприємства через Web-інтерфейс.
  4. Розподілена структура побудови VoIP-системи забезпечує простий поетапний розвиток технологічного зв'язку на підприємстві.

Комутацію звукових потоків з функцією управління конференціями і багатоадресної розсилки виконує центральний контролер (сервер зв'язку) ИТС-ЛС-С. До одного сервера зв'язку ИТС-ЛС-С-100 можна підключити до 100 абонентів. У ролі абонентів системи ИТС-ЛС, в залежності від необхідних функцій (оповіщення, технологічний двосторонній зв'язок, селектор), можуть застосовуватися пульти гучномовного зв'язку ИТС-ЛС-5-10д/20д/30д на 10/20/30 абонентів, конвертери ИТС-ЛС-К-1 для підключення трансляційних підсилювачів, мости ИТС-ЛС-М для підключення обладнання ТЧ каналів через ЛОМ або інтернет.

Схема побудови системи оповіщення з можливістю двостороннього гучного зв'язку на базі обладнання ИТС-ЛС ​​представлена ​​на малюнку:

its ls alert 450