Система оперативного двостороннього зв'язку СГС-100

sgs 100 mk bk as 300Система оперативного двостороннього зв'язку СГС-100 призначена для побудови гучного зв'язку на об'єктах, де забезпечення живленням абонентських пристроїв ускладнено.

СГС-100 легко інтегрується у вже існуючу систему оповіщення на базі трансляційного підсилювача та гучномовців.

Відмінною особливістю системи є велика кількість абонентських пристроїв (до 100 шт), що підключаються до єдиної лінії зв'язку.

2205 грн. (Без ПДВ)
bk 35

Блок комутації БК-35 призначений для маршрутизації сигналів з мікрофонних консолей МК-35 учасників системи оперативного двостороннього зв'язку СГС-100 в лінійний вхід зовнішнього трансляційного підсилювача. Підтримує віддалене живлення консолей МК-35.

1429 грн. (Без ПДВ)
mk 35

Мікрофонна консоль МК-35 призначена для використання в якості абонентського пристрою в системі оперативного двостороннього гучного зв'язку СГС-100.

МК-35 має мікрофонний підсилювач з вихідним каскадом, призначеним для підключення до блоку комутації БК-35. Також передбачена комутація (вимкнення) трансляційних гучномовців на час проведення оповіщення для запобігання зворотнього акустичного зв'язку.

Консоль може бути використана при побудові мереж двостороннього гучного зв'язку в місцях, де недоступне мережеве або резервне живлення.