5769 грн. (Без ПДВ)
pgs 5 6m 300

Пульт ПГС-5-6м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-6м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-6м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

Пульти серії ПГС-5-6м виробляються в металевому корпусі у вигляді підставки з похилою передньою площиною та електретним мікрофоном на гнучкій шийці з круговою діаграмою спрямованості.

Світлодіодні індикатори над комутаційними кнопками показують наявність сигналу у відповідній лінії і служать для візуального спостереження за комутованими лініями. До верхньої панелі приладу кріпиться динамічна головка гучномовця потужністю 5 Вт. Наявність регулятора рівня гучності дозволяє вибрати комфортний рівень звучання. Така моноблочна конструкція ПГС-5-6м забезпечує компактність і додаткові зручності при експлуатації. Прилади серії ПГС-5-6м виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

Принцип роботи:

Пульти серії ПГС-5-6м працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-6м двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 6. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

Пульт дозволяє задати 2 конфігурації призначень кнопок для управління режимами:

В конфігурації "А" комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків тобто диспетчер натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-6м переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім диспетчер, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента. Щоб передати повідомлення відразу в усі канали потрібно натиснути кнопку "Передача / Всі".

Також може бути використаний режим "Циркуляр", в якому при утриманні кнопки "Передача", на мить натискаються необхідні кнопки каналів, потім кнопка "Передача" віджимається. Надалі, використовуючи тільки кнопку "Передача" можна здійснювати швидке оповіщення одночасно в кілька заданих ліній.

В конфігурації "Д" комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопки "Передача" тобто диспетчер натискає кнопку (кнопки) необхідного абонента, потім утримуючи кнопку "Передача" переходить в режим передачі і передає повідомлення абоненту (абонентам). Потім диспетчер, відпустивши кнопку "Передача", слухає відповідь абонентів. В процесі вибору абонентів їх лінії об'єднуються на 1 загальну шину, таким чином виникає можливість "маршрутування" голосових повідомлень з одного каналу в інші.

Щоб активувати конфігурацію "А" необхідно при вимкненому живленні затиснути кнопки "Скидання" та "1" і включити живлення.

Щоб активувати конфігурацію "Д" необхідно при вимкненому живленні затиснути кнопки "Скидання" та "2" і включити живлення.

Через секунду після подачі живлення відпустити конфігураційні кнопки.

Наявність в ПГС-5-6м спеціалізованого виходу для записуючої апаратури (Архіватор мови МПМ-12 або аналогічної), забезпечує можливість запису переговорів диспетчера з абонентами і фону залу на жорсткий диск комп'ютера. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.