rs4821

Комплект апаратури для організації селекторних нарад РС-4821 призначений для побудови системи дротового зв'язку селекторних нарад по 2-х або 4-х провідним ТЧ-каналам за участю оператора або диспетчера. Кількість каналів - від 4 до 48, кожен з яких може бути включений в будь-яку з двох незалежних селекторних груп.

Область застосування РС-4821 - підприємства різної форми власності, які використовують у своїй діяльності селекторний зв'язок.

Склад комплекту.

Cтанція селекторного зв'язку складається з базового блоку БС-12, цифрового пульта управління ПУ-48, консолі деспетчера КД-24 та ПЗ для комп'ютера.

  • Базовий блок БС-12 призначений для установки до 12 шт. 4-х канальних плат підсумовування ПС-42, в залежності від необхідного числа каналів, а також має роз'єми для підключення ліній зв'язку та апаратури управління.
  • 4-х канальна плата підсумовування ПС-42 призначена для підсумовування і розподілу вхідних і вихідних сигналів як з ліній зв'язку, так і з інших таких же плат. Кількість незалежних селекторних груп 2, тип закінчення 2-х- або 4-х дротове по кожному з каналів. При 2-х дротовому закінченні забезпечується симплексний режим зв'язку.
  • Пульт управління ПУ-48 призначений для оперативного управління роботою розподільної станції РС-4821 в цілому і окремих складових частин (конфігурація та настройка плат ПС-42). Зв'язок ПУ-48 з Базовим блоком БС-12 здійснюється по 2-х провідній лінії RS-485.
  • Консоль диспетчера КД-24 призначена для забезпечення голосової участі диспетчера в налаштуванні і проведенні селекторних нарад.
  • Програмне забезпечення "Панель оператора" забезпечує оперативне управління та налаштування параметрів і конфігурації одного або двох селекторів РС-4821 безпосередньо з ПК.