0 грн. (Без ПДВ)

kds abon

Пульт вартового КДС-1д виконаний в металевому корпусі з двома кнопками "Виклик" та "Тривога", електретним високочутливим мікрофоном і гучномовцем з вихідною потужністю 1 Вт. Всі пульти КДС-1д підключаються до пульта диспетчера 4-парним кабелем зв'язку FTP.

У верхній частині розташований гучномовець, під яким знаходяться:

  • кнопка тривоги;
  • одна кнопка запиту диспетчера;
  • електретний мікрофон.

У початковому стані зелений індикатор біля кнопки "Виклик" рідко блимає, якщо зв'язок з пультом вартового не порушений (в іншому випадку індикатор запиту пульта вартового буде часто блимати).

Алгоритм дій вартового.

Для відправлення запиту на зв'язок з пульта вартового необхідно короткочасно натиснути на кнопку запиту, після чого прозвучить сигнал відправлення запиту на зв'язок (короткий звук високого тону), а також індикатор біля кнопки запиту почне часто блимати.

Якщо диспетчер прийме запит на зв'язок (або ініціює зв'язок самостійно), то на пульті вартового прозвучить особливий сигнал початку зв'язку.

У сеансі зв'язку прийомом і передачею керують тільки диспетчера, тобто вартовому потрібно очікувати кінця фрази диспетчера і відповідати йому. Так само для зручності є світлова індикація прийому і передачі:

З пульта КДС-1д можливо дистанційно включити тривожний сигнал в диспетчерському пульті. Для цього короткочасно натискається кнопка "Тривога", після натискання якої засвітиться індикатор біля неї.