Звукове оповіщення

mk025 ac100 hm8 km2x5 300

Системи звукового оповіщення призначені для транслювання мовних повідомлень у виробничому процесі або тривожних сигналів при виникненні пожежі або інших надзвичайних ситуацій, в одну або кілька зон.

Системи включають в себе широкий спектр обладнання, здатного вирішувати практично будь-який клас задач.

До складу системи входять: лінійка трансляційних підсилювачів потужністю 30-600 Вт, лінійка мікрофонних консолей на один або декілька напрямків, а також блоки підсумовування, комутатори, автоінформатори в настільному або стоєчном виконанні, що встановлюються в стандартні 19" шафи.

На базі даних блоків можна будувати одно- або багатозонні системи, що працюють по аналого-дротовому принципу.

Крім того, даний комплекс обладнання вирішує завдання:

 • фонового музичного озвучування;
 • подачі службових і рекламних оголошень для торгових закладів в автоматичному або ручному режимі;
 • подачі дзвінків для навчальних закладів;
 • створення інформаційних служб для метро, ​​вокзалів;
 • гучномовного зв'язку для великих підприємств.

ac all 300Трансляційні підсилювачі власного виробництва серії АС-ХХ використовуються для побудови систем оповіщення, трансляції, музичного супроводу і диспетчерського гучномовного зв'язку. Такі трансляційні мережі широко використовуються у повсякденному житті. Вони забезпечують трансляцію оголошень в аеропортах і на вокзалах, музичних програм в місцях відпочинку, рекламних повідомлень в салонах магазинів, на станціях метро і т.п.

Перевагою пропонованих підсилювачів є наявність вбудованого 4-канального мікшера, опціонального пріоритету по мікрофонному входу, 3-смугового регулятора тембру. Кожен підсилювач оснащений захистом від перевантаження, перегріву, короткого замикання, а також має три вихідних напруги 30/100/120 вольт, що дозволяє підключити як імпортні колонки і рупорні гучномовці напругою 100 В, так і вітчизняні - 30/120 В.

 

mk 022x3 300 Мікрофонні консолі серії МК-ХХХ власного виробництва використовуються в якості робочих місць операторів систем оповіщення, трансляції, музичного супроводу і диспетчерського гучномовного зв'язку. Наявність вбудованого підсилювача з дистанційним живленням по штатному мікрофонному кабелю дозволяє видаляти мікрофони від підсилювача до 300 м. Опціональний сигнал залучення уваги "Дін-Дон" (гонг) робить їх незамінними на вокзалах, в аеропортах і магазинах.

bus ai 3 Автоматизовані системи звукового інформування та управління персоналом покликані забезпечити мовне інформування співробітників заводів, офісів, фабрик про початок / кінець робочого дня, перерви, а також правила поведінки і техніки безпеки на підприємстві, привітаннях зі святами, ювілеями. Такі системи не тільки підвищують продуктивність праці співробітників, економлять виробниче час підприємства, а й додатково забезпечують безпеку праці і піднімають виробничий дух колективу.

Автоінформатор проінформує відвідувачів аеропортів:

 • про проходження реєстрації;
 • про посадку пасажирів;
 • про зліт і приземлення повітряних суден;
 • про видачу багажу;
 • про зміни в розкладі;
 • про пропоновані аеропортом послуги.

Автоінформатор для громадського транспорту АІ-3 без участі водія повідомить пасажирам інформацію про майбутні зупинки, правила поведінки, пам'ятки, проведе рекламну кампанію підприємств даного маршруту слідування.

Особлива роль відводиться системі при інформуванні пасажирів в кризових ситуаціях, коли швидкість і якість передачі оголошень вкрай важливі.