34041 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 50m 300

Пульт ПГС-5-50м призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-50м забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 50-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

ПГС-5-50м є вдосконаленим варіантом пультів ПГС-5-6А, ПГС-5-6Д та ПГС-5-6У. Двохблокове виконання дозволяє значно зменшити кількість кабелів, які підводяться до настільного пульту. Окремий блок комутації БК-50М встановлюється поблизу кросового обладнання та з'єднується з настільним пультом одним кабелем типу UTP / FTP.

Дана модифікація дозволяє переконфігурувати управління режимами передачі (швидкий вибір каналу або електронна фіксація вибору каналу спільно з кнопкою "Передача") і зберігати налаштування в енергонезалежній пам'яті контролера. Застосовані зносостійкі клавіші управління режимами.

Світлодіодні індикатори над комутаційними кнопками показують наявність сигналу у відповідній лінії і служать для візуального спостереження за комутованими лініями. До верхньої панелі приладу кріпиться динамічна головка гучномовця потужністю 5 Вт. Наявність регулятора рівня гучності дозволяє вибрати комфортний рівень звучання. Є можливість використання виносної тангенти і підключення резервного живлення.

Настільний блок пульта серії ПГС-5-50м проводиться в металевому корпусі у вигляді підставки з похилою передньою площиною і вбудованим електретним мікрофоном. Блок комутації БК-50 виконаний у вигляді стандартного 19" модулі висотою 2U, призначеного для установки в телекомунікаційну стійку.

Прилади серії ПГС-5-50м виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

Принцип роботи:

Пульти серії ПГС-5-50м працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-50м двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 50. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів на одній лінії не повинно перевищувати 25.

Пульт дозволяє задати 2 конфігурації призначень кнопок для управління режимами:

В конфігурації "А" комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків тобто диспетчер натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-50м переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім диспетчер, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента. Щоб передати повідомлення відразу в усі канали потрібно натиснути кнопку "Передача / Всі".

Також може бути використаний режим "Циркуляр", в якому при утриманні кнопки "Передача", на мить натискаються необхідні кнопки каналів, потім кнопка "Передача" віджимається. Надалі, використовуючи тільки кнопку "Передача" можна здійснювати швидке оповіщення одночасно в кілька заданих ліній.

В конфігурації "Д" комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопки "Передача" тобто диспетчер натискає кнопку (кнопки) необхідного абонента, потім утримуючи кнопку "Передача" переходить в режим передачі і передає повідомлення абоненту (абонентам). Потім диспетчер, відпустивши кнопку "Передача", слухає відповідь абонентів. В процесі вибору абонентів їх лінії об'єднуються на 1 загальну шину, таким чином виникає можливість "маршрутування" голосових повідомлень з одного каналу в інші.

Щоб активувати конфігурацію "А" необхідно при вимкненому живленні затиснути кнопки "Скидання" та "1" і включити живлення.

Щоб активувати конфігурацію "Д" необхідно при вимкненому живленні затиснути кнопки "Скидання" та "2" і включити живлення.

Через секунду після подачі живлення відпустити конфігураційні кнопки.

У разі використання виносного мікрофона для переходу в режим "Передача" необхідно натиснути кнопку на корпусі тангенти. Світлодіодний індикатор на корпусі виносної тангенти засвітиться, далі абонент може зробити оповіщення. Після закінчення повідомлення абонент, що говорить, відпускає кнопку і слухає відповідь.

Опціонально передбачено блокування (заборона роботи) основного мікрофона пульта при підключенні виносного мікрофона. Спосіб активації даної функціональності описаний у відповідному керівництві з експлуатації.

Наявність в ПГС-5-50м спеціалізованого виходу для записуючої апаратури (Архіватор мови МПМ-12 або аналогічної), забезпечує можливість запису переговорів диспетчера з абонентами і фону залу на жорсткий диск комп'ютера. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.

Завдяки модульній структурі блоку БК-50М всі абонентські тракти розділені на групи по 10 каналів, що дозволяє незалежно в кожній групі регулювати рівень шумозаглушення, параметри регенерації (нормалізації) вхідного сигналу.

Для зручного монтажу абонентських ліній рекомендується використання кроссового комплекту, в якому використовуються натискні (безгвинтові) клеммники.