Годинники електромеханічні

cev 28 36 300

Годинники електромеханічні призначені для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так". Для живлення використовується лінія синхронізації з годинниковою станцією.

cem 38 34 300

Вторинний електромеханічний годинник ВЧС-380 призначений для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так".

ucs 347 300

Вторинний електромеханічний годинник УЧСО-347 призначений для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так".

915 грн. (Без ПДВ)

ucs 340 300

Вторинний електромеханічний годинник ВЧС-340 призначений для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так".

cev 60 24 300

Вторинний електромеханічний годинник ЧЕВ-60-24 призначений для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так".

1725 грн. (Без ПДВ)

cev 28 36 300

Вторинний електромеханічний годинник ЧЭВ-ТРС призначений для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так". Для живлення використовується лінія синхронізації з годинниковою станцією.

Представлено кілька модифікацій з різними розмірами циферблата і корпусу. Перша цифра в назві моделі відповідає діаметру циферблата, друга - зовнішньому діаметру корпуса.