7081 грн. (Без ПДВ)
its ls 15 300

Пульт гучномовного зв'язку ИТС-ЛС-15 є абонентським комплектом системи зв'язку ИТС-ЛС і може використовуватися у ролі абоненти гучномовної селекторної наради.

Кількість адресних кнопок - 10.

В системі ИТС-ЛС сигнал та керуючі команди передаються в цифровому вигляді по локальних мережах або через Інтернет.

Система ІТС-ЛС завдяки гнучким налаштуванням дозволяє організовувати:

  • технологічний оперативний зв'язок;
  • директорський зв'язок;
  • селекторні наради.

ИТС-15 має трансляційний вихід і працює в комплекті з рупорним гучномовцем 15 Вт.

Принцип роботи:

Пульти серії ИТС-ЛС-15 працюють під керуванням центрального контролера системи зв'язку ИТС-ЛС-С.

Пульт конструктивно виконаний в металевому корпусі, пофарбованому порошковою фарбою з гермовводами для підключення ліній живлення, управління і мережі.

Світлодіодні індикатори вказують можливість організації сеансу зв'язку, стан зв'язку з сервером, а також зайнятий чи вільний абонент.

У загальному випадку організація сеансу зв'язку максимально спрощена - абонент, натисканням однієї з прямих кнопок вибирає співрозмовника і натисканням кнопки "Передача" передає голосове повідомлення. Після відпускання кнопки абонент слухає відповідь. Сеанс зв'язку при простоюванні автоматично розривається.

В пульті ИТС-ЛС-15 проводиться гнучке налаштування системи пріоритетів при організації та проведенні сеансу зв'язку. Пріоритет по зв'язку встановлює можливість створення селекторної групи або виключення з неї учасника, а голосовий пріоритет задає можливість перебою речового повідомлення.

В екстрених випадках будь-який абонент може скористатися функцією аварійного оповіщення. При натисканні кнопки "Аварія" всі абоненти (крім того, що викликає) переходять на прийом. Можливість здійснювати аварійний виклик та пріоритет конкретного абоненти в режимі "Аварія" встановлюється в налаштуваннях.

Пульт підтримує ручний та автоматичний (спікерфон) режими управління прийомом та передачею.

Всі налаштування пульта ИТС-ЛС-15 здійснюються за допомогою веб-інтерфейсу.

Пульти серії ИТС-ЛС-15 виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні та зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.