Годинникові станції

tiktak 300

Годинникові станції застосовуються для побудови систем єдиного часу. Залежно від можливостей конкретної моделі станція забезпечує:

  • управління електромеханічними годинниками;
  • синхронізація вторинних електронних годинників;
  • управління електромеханічними дзвінками за розкладом;
    • автоматичну видачу оповіщень (мелодійних дзвінків, попереджень, оголошень та ін.) за розкладом;
  • управління освітленням, витяжкою та ін. за розкладом (так вимикання освітлення в коридорах під час уроків допоможе значно заощадити витрати на електроенергію);
  • побудова системи екстреної евакуації при пожежі або інших надзвичайних ситуаціях.

Особливості, характеристики і функції різних годинникових станцій наведені в таблиці.

7698 грн. (Без ПДВ)
mig 32 300

УПЧС MIG-32 - сучасна годинникова станція, яка прийшла на заміну УПЧС "МИГ", відрізняється можливістю настройки всіх параметрів за допомогою веб-інтерфейсу. Має широкі можливості синхронізації часу від декількох джерел - ПК, NTP-сервера або GPS-синхронізатора.

Станція має 2 канали управління вторинними електромеханічними годинниками (класу "М" і "ЧЭВ-ТРС"), а також 2 канали управління зовнішніми навантаженнями за розкладом за допомогою реле.

УПЧС дозволяє синхронізувати вторинні електронні годинники серії ЧЭВ-ХХХ.

MIG-32 у відповідний модифікації також дозволяє здійснювати звукове сповіщення за розкладом, використовуючи аудіофайли, що зберігаються на SD-карті. Додавання і заміна аудіозаписів здійснюється за допомогою доступу до вбудованого FTP-сервера.

4170 грн. (Без ПДВ)

pe 03 2 64 300

Планувальник ПЭ-03-2-64 являє собою модуль, конструктивно виконаний в корпусі серії Z для установки на DIN-рейку в монтажному ящику.

Енергонезалежна пам'ять зберігає записану програму необмежено довго навіть при тривалій відсутності мережевої напруги.

ПЭ-03-2-64 забезпечує управління різними пристроями за розкладом. Також може виконувати функцію первинного годинника, а саме формувати інформаційні посилки для управління вторинними електронними годинниками. Додатковою можливістю є управління віддаленими автоінформаторами за розкладом.

5399 грн. (Без ПДВ)

tiktak 300

Структура годинниковоЇ станції являє собою набір окремих модулів зібраних в спеціалізованих корпусах серії Z, що встановлюються на DIN-рейку. Залежно від набору внутрішніх блоків, станція може виконувати роль первинного годинника, блоку управління освітленням, кондиціонуванням та іншим навантаженням. Станція збирається в настінному пластмасовому корпусі для автоматів в один або кілька рядів.

 

Увага! Станція знята з виробництва. На зміну УЧС "Миг" випускається оновлена універсальна програмована годинникова станція MIG-32.
mig 300

УЧС "Миг" - це оновлена ​​модифікація годинникових станцій УЧС "Миг-М" і УЧС "Миг-S", що відрізняється можливістю установки користувачем стандарту керуючого імпульсу "М" або "ТРС" по кожному з 4-х каналів управління. Тобто за допомогою меню управління станцією користувач самостійно може встановити для виходу будь-якого каналу тип: хвилинні різнополярні імпульси ± 24В (стандарт "М") або секундні різнополярні імпульси (внутрішній стандарт "ТРС").

Ця функція станції УЧС "Миг" дозволяє відновити на будь-якому підприємстві стару систему єдиного часу на базі електромеханічних годинників стандарту "М" (годинник типу "Стріла" та ін.), а також паралельно впроваджувати лінійку внутрішніх електромеханічних секундних годинників стандарту "ТРС" або електронних годинників внутрішнього або вуличного виконання серії ЧЭ-ХХХ з висотою знака 50 - 500 мм і більше.

Станція УЧС "Миг" виробляється в 2 модифікаціях:

  • Варіант без управління зовнішніми навантаженнями за розкладом;
  • Варіант з 7 каналами управління зовнішніми навантаженнями за розкладом.