ЧЕ 350С 250

Світлодіодний годинник-табло призначений для індикації часу, дати і температури навколишнього середовища. Встановлюються як на вулиці, так і всередині приміщень. Відмінною особливістю годинників вуличного виконання є висока яскравість світіння, що забезпечує відмінну видимість індикації навіть в умовах прямих сонячних променів. Вуличні годинники виконуються в корпусі з захистом від пилу і вологи зі ступенем IP-54.

Серія ЧЭ-350см-4XX-110 має 4-розрядну світлову панель з висотою знака 350 мм.

Годинник може оснащуватися зовнішнім цифровим датчиком температури. Показання часу, дати (а також температури, атмосферного тиску і вологості повітря при наявності відповідних датчиків) виводяться по черзі. Інтервал зміни показань встановлюється користувачем. Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

За замовчуванням комплектуються ІЧ пультом дистанційного керування, що дозволяє встановлювати час, дату і режими роботи.

Електронний годинник може комплектуватися дистанційним пультом управління ПУ-485 з інтерфейсом RS-485, що забезпечує управління режимами по витій парі на видаленні до 1200 м.

Як лінії зв'язку використовується будь-яка неекранована вита пара (ТПП, UTP та ін.). Може використовуватися у ролі вторинного годинника в системах єдиного часу під управлінням годинниковоЇ станції УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так", електронного планувальника ПЭ-03-2-64, ПК або будь-яких первинних електронних годинників.

При необхідності можна синхронізувати годинник за допомогою додаткового GPS модулі або NTP-синхронізатора. У такому режимі точність синхронізації може становити +/- 500 мс.

 

anketaДля створення особливої конфігурації годинника скористайтеся