Аксесуари

mpm 12 ext board

2-канальна плата розширення призначена для збільшення канальної ємності архіваторів мови серій МПМ-12/X-П та МПМ-12/X-Ю.

Плата розширення встановлюється на системну плату архіватора при наявності вільних слотів розширення згідно максимальної місткості відповідних моделей.

sprut universal

GSM-Шлюз SPRUT Universal - багатофункціональний бездротовий термінал із серії Sprut із вбудованим gsm-модулем. Багатство функціональних можливостей цього пристрою дозволяє гнучко використовувати його для вирішення завдань зв'язку на Вашому підприємстві.

GSM-Шлюз працює в мережах GSM 900/1800 MHz. Крім великої різноманітності функцій, термінал підтримує функції "CallBack", "Конференція", "Ведення статистики дзвінків". Зручне меню для програмування gsm-терміналу з комп'ютера дозволить Вам налаштувати параметри його роботи за багатьма характеристиками.

Також Sprut Universal має ємну телефонну книгу на 300 абонентів, де можна налаштувати їх доступ до терміналу для кожного індивідуально.

739 грн. (Без ПДВ)
ma 5

Мікрофон активний МА-5 призначений для запису звукової атмосфери залу і може працювати спільно з архіваторами мови серії МПМ-12. Електретний високочутливий мікрофон в поєднанні з автоматичним регулюванням посилення забезпечує відмінну чутливість на відстані до 5 м.

Живлення мікрофона здійснюється від джерела напругою 5 В. При підключенні мікрофона симетричною екранованою витою парою - видалення від архіватора може становити до 1000 м.

739 грн. (Без ПДВ)

ma 5

Мікрофон активний МА-12 призначений для запису звукової атмосфери залу і може працювати в системах відеоспостереження. Електретний високочутливий мікрофон в поєднанні з автоматичним регулюванням посилення забезпечує відмінну чутливість на відстані до 5 м.

Живлення мікрофона здійснюється від джерела напругою 12 В. При підключенні мікрофона симетричною екранованою витою парою - видалення від звукозаписної апаратури може становити до 1000 м.

652 грн. (Без ПДВ)
a surge protect 300

Модуль грозозахисту МГ-1 призначений для захисту телефонних ліній від перенапруг і розрядів блискавки.

Кількість захищених ліній - 1.

Пристрій підключається послідовно з архіватором серії "МПМ-12", телефоном, факсом, модемом або іншим телефонним обладнанням.

1303 грн. (Без ПДВ)
a surge protect 300

Модуль грозозахисту МГ-2 призначений для захисту телефонних ліній від перенапруг і розрядів блискавки.

Кількість захищених ліній - 2.

Пристрій підключається послідовно з архіватором серії "МПМ-12", телефоном, факсом, модемом або іншим телефонним обладнанням.

ckmar

СКМАР (система контролю та моніторингу архіватора мови) - забезпечує контроль загальної працездатності системи, перезапуск комп'ютера, операційної системи або ПЗ "Архіватора мови" без участі оператора при збоях в їх роботі, з можливістю індикації на віддаленому пульті. Система СКМАР дозволяє відстежувати і виправляти збої і помилки в роботі персонального комп'ютера, операційної системи Windows і програмного забезпечення Архіватора мови для гарантії повного збереження регламентованої інформації.