Селекторний зв'язок

rs4821 300

Апаратура селекторних нарад призначена для організації селекторних нарад керівників.

Для проведення дуплексних селекторних нарад по 4 або 2-провідний лініях зв'язку може застосовуватися як спільно зі стійкою МСС-6-12, так і самостійно.

Також використовується у складі студії для проведення селекторних нарад типу "Круглий стіл".

В якості кінцевих пристроїв використовується пульт АК-4 (АК-5), що представляє собою ергономічний настільний корпус з мікрофоном типу "гусяча шия". Активна акустична система забезпечує високоякісну передачу мови.

3056 грн. (Без ПДВ)
mk-022

Мікрофонна консоль МК-710 призначена для використання у ролі робочого місця керівника або учасника селекторної наради. Консоль працює у складі блоку комутації БК-4 або БК-5.

Відмінною особливістю консолі є сучасний дизайн, наявність мікрофона з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості, а також світлове кільце на голівці мікрофонної стійки, що відображає перемикання консолі в режим передачі.

Також на верхній панелі консолі є двоколірний індикатор, що відображає режими "Передача" та "Перебій".

mk 4224 300

Мікрофонна консоль МК-4224 призначена для використання у ролі робочого місця учасника селекторної наради. Консоль працює у складі блоку комутації БК-4 або БК-5.

Відмінною особливістю консолі є класичний дизайн, наявність мікрофона з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості, а також світлове кільце на голівці мікрофонної стійки, що відображає перемикання консолі в режим передачі.

Також на верхній панелі консолі є світлодіодні індикатори, що відображають режими "Передача" та "Перебій".

Для управління режимами є кнопки з фіксацією та без фіксації.

2841 грн. (Без ПДВ)
mk 4124

Мікрофонна консоль МК-4124 призначена для використання у ролі робочого місця керівника селекторної наради. Консоль працює у складі блоку комутації БК-4 або БК-5.

Відмінною особливістю консолі є класичний дизайн, наявність мікрофона з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості, а також світлове кільце на голівці мікрофонної стійки, що відображає перемикання консолі в режим передачі.

Також на верхній панелі консолі є світлодіодні індикатори, що відображають режими "Передача" та "Перебій", а також рівень переданого в лінію сигналу.

Для управління режимами є кнопки з фіксацією та без фіксації.

mk 4121

Мікрофонна консоль МК-4121 призначена для використання у ролі робочого місця керівника селекторної наради. Консоль працює у складі блоку комутації БК-4 або БК-5.

Відмінною особливістю консолі є класичний дизайн, наявність динамічного мікрофона з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості і високою захищеністю від навколишніх шумів.

Також на верхній панелі консолі є світлодіодні індикатори, що відображають режими "Передача" та "Перебій", а також рівень переданого в лінію сигналу.

Для управління режимами є кнопки з фіксацією та без фіксації.

494 грн. (Без ПДВ)
sk 21

Модуль каскадування СК-21 призначений для підсумовування сигналів мікрофонних консолей МК-4ХХХ та МК-7XX.

Модуль має 2 входи з рівним пріоритетом. Живлення модулі здійснюється по кабелю, що передає сумарний сигнал до блоку комутації БК-4 або БК-5.

5102 грн. (Без ПДВ)

bs 5 4 300

Блок підсумовування БС-5-4 призначений для організації селекторних нарад у ролі розподільника. Основні його завдання полягають в узгодженні вхідних і вихідних рівнів сигналів для кожного каналу, а також управління каналами (вмикання / вимикання каналу).

19878 грн. (Без ПДВ)

rs 8 4 300

Розподільна станція РС-8-4 призначена для використання у ролі комутаційної станції зв'язку нарад із забезпеченням функцій контролю та управління.

rs4821

Комплект апаратури для організації селекторних нарад РС-4821 призначений для побудови системи дротового зв'язку селекторних нарад по 2-х або 4-х провідним ТЧ-каналам за участю оператора або диспетчера. Кількість каналів - від 4 до 48, кожен з яких може бути включений в будь-яку з двох незалежних селекторних груп.

Область застосування РС-4821 - підприємства різної форми власності, які використовують у своїй діяльності селекторний зв'язок.

3809 грн. (Без ПДВ)
bk 4

Блок комутації БК-4 призначений для маршрутизації сигналів з мікрофонних консолей учасників селекторної наради в 4-провідну лінію зв'язку, а також для прийому сигналу з лінії і трансляції його в зовнішню активну акустичну систему.

Блок підтримує підключення до 10 мікрофонних консолей серії МК-4ХХХ та МК-710.

Підтримується симплексний (полудуплекс з пріоритетом сигналу, що входить з лінії) та дуплексний режими роботи.

Увага! Блок комутацiї БК-5 знятий з виробництва.
bk 5

Блок комутації БК-5 призначений для маршрутизації сигналів з мікрофонних консолей учасників селекторної наради в 2-провідну лінію зв'язку (в тому числі і телефонну лінію), а також для прийому сигналу з лінії і трансляції його в зовнішню активну акустичну систему.

Блок підтримує підключення до 10 мікрофонних консолей серії МК-4ХХХ та МК-710.

Підтримується напівдуплексний режим роботи.

sss 5 50 300Станція селекторних нарад ССС-5-50 призначена для організації студії в офісних стаціонарних системах апаратури селекторного зв'язку.

ССС-5-50 забезпечує підключення 5 виносних мікрофонів, 4-х провідної лінії зв'язку і зовнішню трансляційну акустичну систему потужністю до 50 Вт.

Підтримується симплексний (полудуплекс з пріоритетом сигналу, що входить з лінії) і дуплексний режими роботи.

gembird wcs 699 300

Активна акустична система Gembird WCS-699 має 2 сателіта з MDF загальною потужністю 36 Вт.

Органи управління акустичною системою розташовані на тильній стороні корпусу.

genius sp m200

Активна акустична система Genius SP-M200 має 2 пластикових сателіта загальною потужністю 6 Вт.

На передній панелі розташовані органи управління та індикатор включеного стану.

Акустична система виконана в строгому чорному дизайні з лаковою обробкою на передній панелі і поєднується з будь-яким сучасним інтер'єром.

Компактні розміри АС дозволяють з легкістю помістити колонки навіть на невеликому робочому столі.