Внимание! Автоінформатор знятий з виробництва. На зміну АИ-3 випускається Автоінформатор зупинок ARS-3.3.
ai-3

Автоінформатор АИ-3 - пристрій для автоматичного оповіщення пасажирів про поточну та наступну зупинці маршруту слідування, а також іншої службової та рекламної інформації від перевізника. Система автоматично визначає місце розташування транспортного засобу і заздалегідь оголошує в салоні назву зупинок.

Головним достоїнством "Автоінформатора АИ-3" є робота з використанням системи супутникової навігації GPS, повністю в автоматичному режимі. Система дозволяє підвищити безпеку пасажирських перевезень, їх сервіс, автоматизуючи роботу по оголошенню зупинок, знявши цю задачу з водія або кондуктора, як це практикується на пасажирських маршрутах міста.

antena1 600

Сфера застосування: міський транспорт: автобуси, тролейбуси, трамваї, метро, приміські поїзди, а також на екскурсійні маршрути у ролі "Електронного Гіда". Додатково система може попереджати про кишенькових злодіїв, радити бути уважним при виході з транспортного засобу, закликати поступатися пасажирам з дітьми та інвалідам тощо.

Важливо !!! Реклама магазинів, підприємств в заданій точці уздовж маршруту проходження може забезпечить окупність системи протягом 1-2 місяців.

Склад обладнання: "Автоінформатор АИ-3" - це програмно-апаратний комплекс, що складається з блоку автоінформатора АИ-3 із вбудованим модулем GPS і виносної антеною на магнітному тримачі, виносного мікрофона-маніпулятора, карти пам'яті та USB-рідера.

Автоінформатор АИ-3 підключається до штатного підсилювача потужності транспортного засобу. Можлива поставка додаткового блоку підсилювача потужності. У комплекті з автоінформатором поставляється програма для прив'язки зупинок до географічних координат.

 

ai-3 po 450

Програма "Редактор маршрутів"

Програма "Редактор маршрутів" дозволяє на комп'ютері в середовищі Windows створювати і редагувати маршрути, зупинки для маршрутів, а також здійснювати експорт проекту маршрутів на змінний носій - SD карту (для використання в одному або декількох інформаторів зупинок).

Координати зупинки можна задавати через таблицю програми в ручному режимі або більш зручним способом шляхом вибору координат зупинки з використання інтернет online-карт.

При цьому в програмі передбачена можливість вибору провайдера карт зі списку, можливість змінювати масштаб карти, автоматично переносити координати зупинки в таблицю маршрутів. Гнучко, по часу, будувати ідеологію оповіщення про відкриття / закриття дверей, повідомлень назв зупинок. Прив'язувати рекламні повідомлення до об'єктів повз яких проїжджає транспорт. На одну SD карту можна записати всі маршрути міста, а водій самостійно вибирає необхідний маршрут перед поїздкою. Далі система оповіщення працює в автоматичному режимі.

При наявності виносного мікрофона-маніпулятора водій може самостійно зробити оповіщення пасажирам незалежно від автоматичної роботи "Автоінформатора АИ-3".