Пульти серії Касир-Клієнт

most dupl 300 Переговорні пристрої типу касир-клієнт, директор-секретар, роблять роботу приємною і комфортною.  Вони призначені для кас банків, з/д і автовокзалів, аеропортів, кінотеатрів, прохідних і прийомних підприємств. Встановлюються в касових кабінах, кабінетах для комфортного зв'язку між касиром і клієнтом, директором і секретарем. 
3445 грн. (Без ПДВ)

most

Комплекс апаратури двостороннього гучномовного зв'язку Касир-клієнт "МОСТ" призначений для організації переговорів між абонентом (пасажиром) і оператором (касиром) в режимі двостороннього симплексного зв'язку, керованого з боку оператора або голосного акустичного зв'язку псевдодуплексного типу.

2049 грн. (Без ПДВ)
duet 1 300

Блок комутації "Дуэт-1" дозволяє організувати оперативний зв'язок між двома абонентами за допомогою використання будь-яких телефонних апаратів, в тому числі і без номеронабирача. Блок забезпечує подачу уривчастого звукового сигналу, сигналів КПВ і "Зайнято".

7161 грн. (Без ПДВ)
most 6d oper 300

Комплекс апаратури двостороннього оперативного гучномовного зв'язку "Мост-6Д" призначений для організації переговорів між диспетчером і шістьма абонентами.

Крім цього, спільно з трансляційними підсилювачами серії АС-ХХХ або аналогічними "Мост-6Д" може використовуватися для озвучування об'єктів або активного пошуку співробітників по території підприємства.

Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну Мост-6 випускається пульт Мост-6д.
most 6 oper 300

Комплекс апаратури двостороннього оперативного гучномовного зв'язку "Мост-6" призначений для організації переговорів між диспетчером і шістьма абонентами.

Крім цього, спільно з трансляційними підсилювачами серії АС-ХХХ або аналогічними "Мост-6" може використовуватися для озвучування об'єктів або активного пошуку співробітників по території підприємства.

Увага! Переговорний комплекс знятий з виробництва. На зміну МОСТ-дуплекс випускається оновлений пульт МОСТ, що має опціональний режим спикерфона.
most-dupl-300

Універсальний переговорний комплекс "МОСТ-дуплекс" призначений для організації двостороннього гучномовного зв'язку між касиром касового блоку та покупцем, або між диспетчером і клієнтом в трьох режимах роботи: дуплексного, квазідуплексного або симплексного зв'язку. Це дозволяє користувачеві, в залежності від зовнішніх шумових характеристик об'єкта, найбільш оптимально підібрати необхідний режим роботи диспетчера (касира).