Увага! Пульт знятий з виробництва. На зміну Мост-6 випускається пульт Мост-6д.
most 6 oper 300
most 6 abon 300

Комплекс апаратури двостороннього оперативного гучномовного зв'язку "Мост-6" призначений для організації переговорів між диспетчером і шістьма абонентами.

Крім цього, спільно з трансляційними підсилювачами серії АС-ХХХ або аналогічними "Мост-6" може використовуватися для озвучування об'єктів або активного пошуку співробітників по території підприємства.

До складу комплексу входить:

  • центральний пульт диспетчера, виконаний в металевому корпусі із вбудованим електретним мікрофоном і гучномовцем потужністю 5 Вт;
  • до 6 виносних металевих абонентських пультів у вандалозахищеному виконанні із вбудованими електретним мікрофоном, кнопкою виклику і гучномовцем потужністю 1 Вт.

Центральний пульт диспетчера являє собою металеву консоль настільного типу з дев'ятьма кнопками без фіксації. Вбудований гучномовець потужністю 5 Вт забезпечує відмінну чутливість в кімнаті до 30 м. кв., а вбудований електретний мікрофон з круговою діаграмою спрямованості забезпечує відмінну чутливість диспетчера на відстані 20-80 см. При натисканні кнопки виклику на абонентської консолі, на пульті диспетчера блимає світлодіод відповідної консолі і вмикається звуковий виклик. Диспетчер натискає відповідну кнопку викликаючого каналу, при цьому пульт абонента вмикається до загального сеансу зв'язку. Далі управління прийомом і передачею проводиться за допомогою голосу в напівдуплексному режимі. За допомогою кнопки "Передача" оператор може перебити мовлення абонента.

Пульт абонента являє собою металеву консоль настінного типу з кнопкою виклику і вбудованим гучномовцем та електретним мікрофоном.

За допомогою переговорного комплексу "Мост-6" легко здійснювати оперативний пошук співробітника по території підприємства. Для цього натискаючи кнопку "Трансляція" диспетчер через додатковий трансляційний підсилювач та гучномовці, розташовані на території підприємства, здійснює оголошення про пошук співробітника, який може відповісти через найближчу абонентську консоль.

Галузь застосування:

  • оперативний диспетчерський зв'язок по території підприємства з функцією оповіщення;
  • організація оперативного зв'язку на заправках, авто-підприємствах, стоянках, що охороняються;
  • оперативний зв'язок в підрозділах охорони підприємства;
  • оперативний пошук співробітника по території підприємства з можливістю відповіді (в складі з трансляційним підсилювачем).