4459 грн. (Без ПДВ)
pgs 15 120u

Комплект обладнання оповіщення ПГС-15-120У призначений для оперативного управління диспетчером потоку транспорту на автостоянці, заправці, зерносховище. Управлінням персоналом в технологічному процесі в умовах підвищеного рівня шуму.

До складу комплекту входить настінний блок підсилювача ПГС-15-120У із вбудованим трансляційним підсилювачем і виносним мікрофоном у вигляді тангенти. До виходу ПГС-15-120У може підключатися будь-який рупорний гучномовець або трансляційні гучномовці, сумарною потужністю не більше 20 Вт.

Прилади серії ПГС-15-120У поставляються в металевому вандалозахищеному корпусі і призначені для установки в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Конструктивно ПГС-15-120У виконаний в металевому корпусі з виносною тангентою з електродинамічним мікрофоном ДЕМШ-1 або електромагнітним капсулем ТА-56М. На корпусі приладу встановлені гермовводи для підключення виносного мікрофона з кнопкою управління, ліній живлення і зовнішнього гучномовця.