5460 грн. (Без ПДВ)
pgs-5-6a-600

Пульт ПГС-5-6а призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ. Пульт ПГС-5-6а відноситься до лінійки приладів гучномовного технологічного зв'язку, розробленої за технічним завданням Бориспільського аеропорту. ПГС-5-6а забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 6-ти незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора мови вхідної, вихідної та інформації загального фону.

Відмінною особливістю ПГС-5-6а є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови вхідного, вихідного сигналів і фону залу.

Пульти серії ПГС-5-6а виробляються в металевому корпусі у вигляді підставки з похилою передньою площиною та електретним мікрофоном на гнучкій шийці з круговою діаграмою спрямованості.

На верхній панелі ПГС-5-6а розташовані шість кнопок без фіксації для вибору абонентів. Світлодіодні індикатори над комутаційними кнопками показують наявність сигналу у відповідній лінії і служать для візуального спостереження за комутованими лініями. До верхньої панелі приладу кріпиться динамічна головка гучномовця потужністю 5 Вт. Наявність регулятора рівня гучності дозволяє вибрати комфортний рівень звучання. Така моноблочна конструкція ПГС-5-6а забезпечує компактність і додаткові зручності при експлуатації. Прилади серії ПГС-5-6а виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

Принцип роботи:

Пульти серії ПГС-5-6а працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-6а двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 6. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

Комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків, тобто диспетчер натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-6а переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім диспетчер, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента. Наявність в ПГС-5-6а спеціалізованого виходу для записуючої апаратури (Архіватор мови МПМ-12 або аналогічної), забезпечує можливість запису переговорів диспетчера з абонентами і фону залу на жорсткий диск комп'ютера. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.