Годинниковi системи

ce 100 125 4 400

Годинниковi системи є важливим елементом інженерних систем для багатьох об'єктів цивільного та військового призначення, таких як промислові організації, банки, метрополітен, вокзал, міська адміністрація, торгові структури, навчальні заклади, лікарні та ін. Вони дозволяють синхронізувати роботу всіх важливих додатків, інформаційних та комплексних систем безпеки, серверних ресурсів і т.д. з точністю до частки секунди.

Сучасні годинниковi системи:

 • забезпечують побудову систем єдиного часу на базі світлодіодних, матричних і електромеханічних годинників з синхронізацією від ПК або GPS;
 • виконують звукове управління персоналом;
 • виконують подачу за розкладом мелодійних дзвінків в навчальному закладі;
 • нагадують правила безпеки або поведінки на території підприємства;
 • вмикають або вимикають за розкладом освітлення, витяжку, кондиціонери та ін.
ce 200 150sm 4 4ux 210 cyan 300

Електронні табло призначені для індикації часу, дати і метеорологічних параметрів, таких як: температура, тиск і вологість. Поставляються в різних корпусах (алюмінієвий профіль, ДСП).

Допускається підключення до 2 метеодатчиків. Підтримується ручне введення показань метеодатчиків за допомогою інфрачервоного пульта або веб-інтерфейсу.

Залежно від конфігурації, табло може керувати зовнішніми навантаженнями (за допомогою реле) за розкладом на тиждень, а також здійснювати функцію охоронної сигналізації.

Всі табло оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

ЧЕВ 100 60МЗ 4 6ДВ 210 300

Електронний годинник призначений для індикації часу, дати і температури навколишнього середовища. Поставляються в різних корпусах (алюмінієвий профіль, ДСП).

Годинники можуть оснащуватися зовнішнім цифровим датчиком температури. Показання часу, дати (а також температури, атмосферного тиску і вологості повітря при наявності відповідних датчиків) виводяться по черзі. Інтервал зміни показань встановлюється користувачем. Всі годинники оснащені батарейним резервуванням живлення таймера, що дозволяє тривалий час (не менше 5 років) продовжувати відлік поточного часу у вимкненому стані.

Фільтр по типу індикатора:

Семисегментний світлодіодний індикатор Дискретний світлодіод

br 2u 300

Регенератори лінії зв'язку призначені для відновлення форми сигналу синхронізації вторинних електронних і електромеханічних годинників. Застосовуються в разі побудови протяжних або високонавантажених ліній синхронізації.

tiktak 300

Годинникові станції застосовуються для побудови систем єдиного часу. Залежно від можливостей конкретної моделі станція забезпечує:

 • управління електромеханічними годинниками;
 • синхронізація вторинних електронних годинників;
 • управління електромеханічними дзвінками за розкладом;
  • автоматичну видачу оповіщень (мелодійних дзвінків, попереджень, оголошень та ін.) за розкладом;
 • управління освітленням, витяжкою та ін. за розкладом (так вимикання освітлення в коридорах під час уроків допоможе значно заощадити витрати на електроенергію);
 • побудова системи екстреної евакуації при пожежі або інших надзвичайних ситуаціях.

Особливості, характеристики і функції різних годинникових станцій наведені в таблиці.

ntp sync 300

Модулі синхронізації призначені для передачі точного часу первинним і вторинним електронним годиникам серії ЧЭ-ХХХ, а також годинниковим станціям.

Як джерело точного часу можуть виступати GPS / ГЛОНАСС системи, або NTP сервера в локальній мережі або мережі загального доступу.
cev 28 36 300

Годинники електромеханічні призначені для відображення поточного часу, який формується інформаційними посилками первинного годинника УЧС "Миг", УМЧС "Тик-Так". Для живлення використовується лінія синхронізації з годинниковою станцією.