pgs 5 12ab
pgs 5 12ab spkpgs 5 12ab keypgs 5 12ab mic

Пульт ПГС-5-12АБ призначений для використання в офісних стаціонарних системах технологічного оперативного гучномовного зв'язку (ГМЗ) без центрального комутатора з використанням у ролі ліній зв'язку фізичних ланцюгів і каналів. Можливе використання каналів ТЧ.

ПГС-5-12АБ забезпечує стійкий симплексний ГМЗ абонентів по 12 незалежних каналах з видачею на запис цифрового реєстратора вхідної та вихідної мови.

Відмінною особливістю ПГС-5-12АБ є миттєвий оперативний голосовий зв'язок з абонентом або групою шляхом натискання однієї кнопки, а також вихід на запис архіватора мови фону залу.

Пульт виконаний у вигляді роздільних функціональних модулів, що підключаються до центрального блоку.

У складі ПГС-5-12АБ містяться наступні модулі:

  • ПГС-5-12АБ СБ - системний блок, на якому розташовані роз'єми для підключення абонентських ліній, клавіатури, виносного гучномовця та мікрофона;
  • ПГС-5-12АБ ПУ - вбудована панель управління, 12 кнопок вибору абонентів і світлодіодні індикатори, що відображають наявність сигналу у відповідній лінії;
  • ПГС-5-12АБ ГР - вбудований виносний гучномовець, що містить регулятор гучності;
  • ПГС-5-12АБ МК - вбудований мікрофон на гнучкій шийці.

Модулі клавіатури, гучномовця і мікрофонна стійка призначені для установки в виріз (отвір) поверхні столу (контрольної панелі). Виносні модулі підключаються до системного блоку за допомогою з'єднувальних шнурів, що входять до комплекту.

Прилади серії ПГС-5-12АБ виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.

Принцип роботи:

Пульти серії ПГС-5-12АБ працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-12АБ двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 12. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

Комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків, тобто диспетчер натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-12АБ переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім диспетчер, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента.

Наявність в ПГС-5-12АБ спеціалізованого виходу для записуючої апаратури (Архіватор мови МПМ-12 або аналогічної), забезпечує можливість запису фону залу на жорсткий диск комп'ютера. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.