6444 грн. (Без ПДВ)
its-ls-5-10d-300 its-ls-5-10d-300

Пульт гучномовного зв'язку ИТС-ЛС-5-10д є абонентським комплектом системи зв'язку ИТС-ЛС і може використовуватися у ролі:

  • диспетчерського місця;
  • віддаленого офісного абоненти;
  • абоненти гучномовної селекторної наради.

Кількість адресних кнопок - 10.

В системі ИТС-ЛС сигнал та керуючі команди передаються в цифровому вигляді по локальних мережах або через Інтернет.

Система ІТС-ЛС завдяки гнучким налаштуванням дозволяє організовувати:

  • технологічний оперативний зв'язок;
  • директорський зв'язок;
  • селекторні наради.
Моделі Живлення від мережі 220 В Живлення від 12 В Примітки
ИТС-ЛС-5-10д-220 Так Ні Базова модель
ИТС-ЛС-5-10д-220/12 Так Так Підвищена економічність, можливе використання разом з зовнішнім PoE сплітером стандарту IEEE 802.3at.

Принцип роботи:

Пульти серії ИТС-ЛС-5-10д працюють під керуванням центрального контролера системи зв'язку ИТС-ЛС-С.

ИТС-ЛС-5-10д мають похилу панель з конденсаторним мікрофоном на гнучкій шийці з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості, 10 настроюваних кнопок прямих абонентів. Пульт має вбудований підсилювач потужності з внутрішнім широкосмуговим гучномовцем потужністю 5 Вт.

Світлодіодні індикатори вказують можливість організації сеансу зв'язку, стан зв'язку з сервером, а також зайнятий чи вільний абонент.

У загальному випадку організація сеансу зв'язку максимально спрощена - абонент, натисканням однієї з прямих кнопок вибирає співрозмовника і натисканням кнопки "Передача" передає голосове повідомлення. Після відпускання кнопки абонент слухає відповідь. Сеанс зв'язку при простоюванні автоматично розривається.

В пульті ИТС-ЛС-5-10д проводиться гнучке налаштування системи пріоритетів при організації та проведенні сеансу зв'язку. Пріоритет по зв'язку встановлює можливість створення селекторної групи або виключення з неї учасника, а голосовий пріоритет задає можливість перебою речового повідомлення.

В екстрених випадках будь-який абонент може скористатися функцією аварійного оповіщення. При натисканні кнопки "Аварія" всі абоненти (крім того, що викликає) переходять на прийом. Можливість здійснювати аварійний виклик та пріоритет конкретного абоненти в режимі "Аварія" встановлюється в налаштуваннях.

Пульт підтримує ручний та автоматичний (спікерфон) режими управління прийомом та передачею.

Всі налаштування пульта ИТС-ЛС-5-10д здійснюються за допомогою веб-інтерфейсу.

Пульти серії ИТС-ЛС-5-10д виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні та зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.