5784 грн. (Без ПДВ)

ai 3.19 450

Автоматизована система звукового оповіщення та управління персоналом з "АИ-3-19" покликана забезпечити мовне інформування співробітників заводів, офісів, фабрик про початок/кінець робочого дня, перерви, а також правила поведінки і техніки безпеки на підприємстві, привітання зі святами, ювілярів, з трудовими досягненнями.

Відповідно до нормативних документів, всі будівлі і споруди повинні бути обладнані об'єктовими системами оповіщення, що забезпечують в ручному і автоматичному режимі оповіщення та управління персоналом, який знаходиться на об'єкті, у разі надзвичайних ситуацій. Мінімальні людські та матеріальні втрати у разі нештатних ситуацій досягаються не тільки наявністю добре продуманої апаратної частини системи оповіщення, але й правильною підготовкою дій персоналу підприємства в нештатних ситуаціях. Тому, дуже важливо регулярно нагадувати співробітникам правила дії в екстрених ситуаціях, правила техніки безпеки.

Кожен керівник підприємства зацікавлений не в подоланні наслідків позаштатних ситуацій, а в своєчасному і гарантованому виявленні можливих загроз на ранній стадії виникнення НП. Це може бути витік газу, води, різке підвищення температури, поява співробітника в забороненій зоні та ін.

Ці завдання вирішує блок автоінформатора АИ-3-19.

Автоінформатор АИ-3.19 може працювати у складі будь-якої системи оповіщення і трансляції та забезпечить трансляцію раніше записаних повідомлень за розкладом, після натискання однієї з восьми кнопок, по спрацюванні одного з восьми шлейфів типу "сухий контакт". Оперативний запис повідомлень на SD карту з будь-якого персонального комп'ютера дозволяє системі не тільки виконувати функції екстреного оповіщення, а й привітати співробітника з днем ​​народження, повідомити про плановані заходи на підприємстві.