9054 грн. (Без ПДВ)

its 5 40d

Пульт гучномовного зв'язку ИТС-5-40д є абонентським комплектом систем зв'язку ИТС-32 та ИТС-8х40 і може використовуватися у ролі:

  • диспетчерського місця;
  • віддаленого офісного абонента;
  • абонента гучномовної селекторної наради.

Принцип роботи:

Пульти серії ИТС-5-40д працюють під управлінням центрального контролера системи зв'язку ИТС-32 або ИТС-8х40 в режимі вибіркового симплексного зв'язку. ИТС-5-40д має похилу панель з конденсаторним віднімаючим мікрофоном на гнучкій шийці з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості, 40 кнопок прямих абонентів і забезпечує якісну передачу мовних повідомлень через внутрішній широкосмуговий гучномовець потужністю 5 Вт. Користувач самостійно встановлює за допомогою DIP-перемикача індивідуальну адресу пульта в системі, програмує кнопки прямого виклику. Світлодіодні індикатори вказують на наявність вільних ліній зв'язку, зайнятий або вільний абонент. Якщо індикатор стану лінії горить зеленим - оператор, натиснувши одну чи кілька кнопок прямого виклику займає одну з вільних ліній зв'язку та центральний процесор з'єднує всіх абонентів в сеанс. Обмін повідомленнями відбувається в симплексному режимі, шляхом почергового натискання кнопки "Передача". Для завершення сеансу зв'язку оператор натискає кнопку "Відбій". Система сама може розірвати сеанс зв'язку у разі простою протягом 20 секунд.

В екстрених випадках будь-який з абонентів може скористатися функцією аварійного оповіщення. При натисканні кнопки "Аварія" всі абоненти (крім викликаючого) переходять на прийом. При цьому передача з їх боку стане можливою тільки після відпускання кнопки "Аварія" на викликаючому пульті. Диспетчер має пріоритет на використання даної функції.

У пульті ИТС-5-40д може бути встановлений режим високого пріоритету. При цьому під час сеансу зв'язку пульт з високим пріоритетом перебиває пульт з низьким пріоритетом. На цьому принципі будується гучномовний селектор. Коли пульт керівника має високий пріоритет, а інші абоненти в селекторі з низьким пріоритетом, керівник будь-якої миті може перебити доповідача.

Виконання:

Пульт ИТС-5-40д конструктивно виконаний у вигляді моноблока, пофарбованого порошковою фарбою, має вбудований підсилювач потужності з внутрішнім широкосмуговим гучномовцем потужністю 5 Вт. На передній похилій панелі пульта встановлений мікрофон на гнучкій шийці з суперкардіоїдною діаграмою спрямованості, 40 кнопок виклику прямих абонентів, кнопки "Аварія" та "Відбій". Світлодіодні індикатори стану ліній зв'язку та виклику абонентів роблять дії оператора з пультом простими та зручними.

Пульти серії ИТС-5-40д виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.