4999 грн. (Без ПДВ)

pgs 5 600 300

Пульт гучного зв'язку ПГС-5-600 призначений для роботи в багатоканальних системах двостороннього гучномовного симплексного зв'язку типу ПГС. Забезпечують подачу оголошень по 6 лініях зв'язку на відстані до 25 км.

ПГС-5-600, в залежності від виконання, може встановлюватися в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Пульти серії ПГС-5-600 працюють за принципом симплексного зв'язку. Всі абонентські пристрої підключаються до ПГС-5-600 двопровідними лініями зв'язку. Максимальна кількість напрямків або зон може бути 6. На кожен напрямок може підключатися один або кілька пультів серії ПГС. Максимальна кількість абонентів в системі не повинна перевищувати 25.

Комутація режимів Прийом / Передача здійснюється за допомогою натискання кнопок відповідних напрямків, тобто оператор натискає кнопку необхідного абонента, пульт ПГС-5-600 переходить в режим передачі і передає повідомлення даному абоненту. Потім оператор, відпустивши кнопку каналу, слухає відповідь абонента. Як з'єднувальні лінії зв'язку можна використовувати будь-які фізичні лінії з опором шлейфу до 5 кОм. Відмінною особливістю даного обладнання є висока стійкість до перешкод за рахунок використання гальванічно розв'язаних симетричних трансформаторних виходів, наявності регулювання рівня шумозаглушення на лініях зв'язку, автоматичної системи регулювання рівня сигналу.

Пульти серії мають вбудований 5 Вт підсилювач потужності, вбудований або виносний мікрофон і забезпечують якісну передачу мовних повідомлень через вбудований гучномовець потужністю 5 Вт.

Виконання:

Пульти серії ПГС-5-600 виконані в металевому вандалозахищеному корпусі, пофарбованому порошковою фарбою, стійкою до агресивного середовища.

Пульти серії ПГС-5 можуть поставлятися з високочутливим електретним мікрофоном (ПГС-5-600), з менш чутливим електродинамічним мікрофоном (ПГС-5-610) або з виносним віднімаючим мікрофоном (ПГС-5-620), що дає можливість використовувати їх в місцях з різним рівнем шуму. А наявність автоматичного регулювання посилення і регулювання рівня порога шумозаглушення забезпечує стійкий якісний зв'язок між абонентами системи незалежно від якості і довжини з'єднувальної лінії.