Гучний зв'язок

pgd

Гучний зв'язок на підприємстві призначений для одночасного оповіщення персоналу про стадії виробничого процесу, про зміни умов роботи, про аварійну ситуацію або стихійне лихо.

Пропоновані системи гучного зв'язку на базі пультів серії ПГС, ИТС забезпечать керівництву підприємства оперативне управління персоналом, контроль технологічного процесу, мінімізацію ризиків і наслідків аварійних ситуацій.

Особливості, характеристики і функції різних серій пультів наведені у таблиці.

pgs5 100 1 300 Пульти серії ПГС - це двосторонній гучномовний симплексний зв'язок для підприємства будь-якого рівня, що дозволяє реалізувати наступні можливості:

 • диспетчерський двосторонній гучний зв'язок;
 • селекторний гучномовний зв'язок по підприємству з кількістю рівнопріорітетних абонентів до 25;
 • система одно- або багатозонного оповіщення спільно з трансляційними підсилювачами;
 • система пошукового гучномовного зв'язку по території підприємства з можливістю відповіді абонентів оператору.

Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

Фільтр за кількістю каналів:

1 канал 2 канали 6 каналів 10 каналів 12 каналів 18 каналів 30 каналів 50 каналів

Фільтр за способом установки:

Настільний пульт Настінний пульт Врізний пульт

Фільтр за типом гучномовця:

Вбудований гучномовець Зовнішній гучномовець

sds 32 450

Система селекторного зв'язку СДС-32 забезпечує керівнику максимальну економію часу та високу ефективність в управлінні підприємством, підрозділами військової частини, комерційною структурою будь-якого рівня.

Селекторні наради, планерки, летючки стали невід'ємною частиною процесу оперативного аналізу інформації, прийняття ефективних рішень, а також засобом контролю за виконанням прийнятих рішень і поточних питань життєзабезпечення виробництва. Для керівника дуже важлива наявність можливості включення абонента в селектор, незалежно від завантаженості внутрішніх телефонних ліній. Тому система СДС-32 повністю автономна і націлена на потреби керівника.

Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

stoika 300 Системи технологічного гучного вибіркового зв'язку ИТС-32 та ИТС-8х40 на базі пультів серії ИТС дозволяють підприємству забезпечити:
 • диспетчерський двосторонній вибірковий зв'язок;
 • селекторний гучномовний зв'язок по підприємству з кількістю абонентів до 40 і пріоритетом голови;
 • оперативний гучномовний вибірковий зв'язок з кількістю абонентів до 40 і двома рівнями пріоритету, де кожен абонент може зв'язатися з іншим абонентом або групою абонентів;
 • гучний внутрішньоцеховий зв'язок в сильно зашумлених приміщеннях;
 • одно- і багатозонна система оповіщення з одним або декількома диспетчерами, спільно з комплектами трансляційних підсилювачів;
 • реалізація пошукового гучномовного зв'язку по території підприємства;
 • екстрене оповіщення про надзвичайну ситуацію по всьому підприємству з будь-якого робочого місця.
most dupl 300 Переговорні пристрої типу касир-клієнт, директор-секретар, роблять роботу приємною і комфортною.  Вони призначені для кас банків, з/д і автовокзалів, аеропортів, кінотеатрів, прохідних і прийомних підприємств. Встановлюються в касових кабінах, кабінетах для комфортного зв'язку між касиром і клієнтом, директором і секретарем. 
pts 15 300 Пульти гучномовного телефонного зв'язку серії ПТС призначені для побудови систем гучного зв'язку на основі існуючої телефонної мережі між приладами серії ПТС а також іншими абонентами АТС. Додатково існує можливість роботи в мережах приладів гучного зв'язку серії ПГС.
dialog 64 disp 300 Пульти серії Диалог-64 застосовуються для організації та проведення селекторних нарад.
kds

Комплекс апаратури вартового диспетчерського зв'язку «Дозор» призначений для побудови оперативного гучномовного зв'язку постового (охоронця) з начальником варти (диспетчером), з можливістю включення тривожного сигналу з кожної опорної точки маршруту.

Завдання, які вирішуються системою зв'язку КДС "Дозор":

 • забезпечити постовому оперативне проводове мовлення з начальником варти;
 • забезпечити контроль за рухом постового по маршруту;
 • забезпечити постовому миттєву подачу сигналу тривоги з найближчої опорної точки з подальшим виконанням власного завдання захисту об'єкта.

КДС "Дозор" забезпечує взаємодію одного або декількох вартових, що рухаються за своїми маршрутами (охоронними периметрами), з одним або декількома диспетчерами (операторами). У кожній опорній точці вартовий може одним натисканням кнопки КДС-1 увімкнути аварійну сигналізацію у вартовому приміщенні. Додатковою функцією даної системи є контроль працездатності елементів системи.

Обладнання має сертифікат від ОС "Євростандарт".

sgs 100 mk bk as 300Система оперативного двостороннього зв'язку СГС-100 призначена для побудови гучного зв'язку на об'єктах, де забезпечення живленням абонентських пристроїв ускладнено.

СГС-100 легко інтегрується у вже існуючу систему оповіщення на базі трансляційного підсилювача та гучномовців.

Відмінною особливістю системи є велика кількість абонентських пристроїв (до 100 шт), що підключаються до єдиної лінії зв'язку.