Аксесуари

0 грн. (Без ПДВ)
kross 30

Кросовий комплект на 10 пар призначений для зручного підключення абонентських ліній до приладів серії ПГС.

Кількість під'єднуваних ліній - 10.

Комплект виконаний на базі настінного пластикового корпусу. На панелі змонтований 10-парний набір безгвинтових клемників, що дозволяють здійснювати швидке підключення і відключення будь-якої кількості абонентських пар.

2434 грн. (Без ПДВ)
kross 30

Кросовий комплект на 30 пар призначений для зручного підключення абонентських ліній до приладів серії ПГС.

Кількість під'єднуваних ліній - 30.

Комплект виконаний на базі настінної металевої шафи, пофарбованої порошковою фарбою. На з'ємній панелі змонтовані 10-парні набори безгвинтових клемників, які дозволяють здійснювати швидке підключення і відключення будь-якої кількості абонентських пар.

5553 грн. (Без ПДВ)

ups 24v 35w 300Джерело безперебійного живлення призначене для забезпечення безперервної роботи системи КДС "Дозор" та інших пристроїв.

Залежно від модифікації, ДБЖ забезпечує вихідну напругу 12 або 24 В постійного струму, доступний вибір потужності модулі живлення та наявності акумуляторної батареї.

Джерело виконане на базі настінної металевої шафи, пофарбованої порошковою фарбою. На знімній панелі змонтований модуль живлення, а на дні шафи - акумулятори. Ступінь захисту - IP54.

ups v-600Джерело безперебійного живлення VP-600 призначене для забезпечення безперервної роботи систем гучного зв'язку та інших пристроїв.

Максимальна вихідна потужність - 360 Вт.

Ємність акумулятора - 84 Вт·год.