3590 грн. (Без ПДВ)

its-5-300

Пульт гучномовного вибіркового зв'язку ИТС-5 призначений для роботи в системах двостороннього вибіркового гучномовного симплексного зв'язку ИТС-32 та ИТС-8х40.

ИТС-5 використовується у ролі абонентського комплекту і в залежності від виконання, встановлюються в приміщеннях, на відкритому просторі, в зонах з важкими умовами експлуатації: підвищеної запиленості, в зонах сильних шумів та електричних розрядів.

Принцип роботи:

Пульти серії ИТС-5 працюють під управлінням центрального контролера системи зв'язку ИТС-32 або ИТС-8х40 в режимі вибіркового симплексного зв'язку. Кожен пульт має вбудований мікрофон, гучномовець і 10 програмованих користувачем кнопок прямих абонентів. Користувач самостійно встановлює за допомогою DIP-перемикача індивідуальну адресу пульта в системі, програмує кнопки прямого виклику. Світлодіодні індикатори вказують на наявність вільних ліній зв'язку, зайнятий або вільний абонент. Якщо індикатор стану лінії пульта горить зеленим - оператор, натиснувши одну чи кілька кнопок прямого виклику займає одну з вільних ліній зв'язку та центральний процесор з'єднує всіх абонентів в сеанс. Обмін повідомленнями відбувається в симплексному режимі, шляхом почергового натискання кнопки "Передача". Для завершення сеансу зв'язку оператор натискає кнопку відбій. Система сама може розірвати сеанс зв'язку у разі простою протягом 20 секунд.

В екстрених випадках будь-який з абонентів може скористатися функцією аварійного оповіщення. При натисканні кнопки "Аварія" всі абоненти (крім викликаючого) переходять на прийом. При цьому передача з їх боку стане можливою тільки після відпускання кнопки "Аварія" на викликаючому пульті. Диспетчер має пріоритет на використання даної функції.

У пульті ИТС-5 може бути встановлений режим високого пріоритету. При цьому під час сеансу зв'язку пульт з високим пріоритетом перебиває пульт з низьким пріоритетом. На цьому принципі будується гучномовний селектор. Коли пульт керівника має високий пріоритет, а інші абоненти в селекторі з низьким пріоритетом, керівник будь-якої миті може перебити доповідача.

Виконання:

Пульт конструктивно виконаний в металевому корпусі, пофарбованому порошковою фарбою з гермовводами для підключення ліній живлення, управління і мережі.

ИТС-5-100 має 10 Вт підсилювач потужності, вбудований електретний мікрофон і забезпечує якісну передачу мовних повідомлень через внутрішній широкосмуговий гучномовець потужністю 5 Вт. На передній панелі пульта розташовані 10 адресних кнопок виклику абонентів, кнопки "Аварія" та "Відбій". Світлодіодні індикатори стану ліній зв'язку та виклику абонентів роблять дії оператора з пультом простими та зручними.

Пульти серії ИТС-5-100 виконані на основі передової технології, використовують сучасну елементну базу. Надійні і зручні в експлуатації, мають сучасний зовнішній вигляд.